همه چیز درباره تزریق فیلر

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

همه چیز درباره تزریق فیلر

فیلر چیست و در کدام بخش هایی ا صورت تزریق می شود؟

مراقبت های بعد از تزریق فیلر کدام است؟

در این مقاله سعی نموده ایم که در مورد همه چیز درباره تزریق فیلربپردازیم، جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

فیلر چیست؟

یکی از موادی که به جوانی و نشاط پوست بسیار کمک می کند، هیالورونیک اسید است که ماده ای مرطوب و طبیعی جهت زیباسازی و جوانسازی پوست صورت است و کمک شایانی در این راستا می نماید.

یکی از عللی که باعث پیری و چروکیده شدن پوست صورت می شود، عوامل محیطی و افزایش سن می باشد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی موادی به نام فیلر، بوتاکس، ژل تا حدود زیادی توانسته اند این مشکل را درمان کنند و نتایج بسیار ایده آلی را برای متقاضی به همراه بیاورند.

افراد بهتر است به دکتر پوستی مراجعه نمایند که از فیلر و ژل هایی که قابل جذب در پوست است، استفاده کند چراکه ژل هایی وجود دارد که در پوست جذب نمی شود و باعث گوله گوله شدن خواهد شد.

همه چیز درباره تزریق فیلر

کدام نواحی صورت برای تزریق فیلرمناسب است؟

تزریق فیلر یا تزریق ژل بهترین کارایی را در قسمت هایی مانند: خط چانه همراه با بزرگی واز بین بردن فرورفتگی آن، خطوط عمیق کنار لب ها (چین نازولبیال) یا حجیم کردن لب ها، خط های عمیق پیشانی، رفع گودی زیر چشم، بزرگ کردن گونه، برطرف کردن چین و چروک و اسکاری که از زخم ایجاد شده و … را دارد.

گفته می شود که این تزریق خاصیت های زیادی دارد اما بهتر است که متقاضی مراقبت های قبل و بعد از تزریق را نیز اعمال کند تا ازماندگاری بالایی بتواند بهره ببرد.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر

در ابتدا باید بگوییم جهت اعمال این پروسه حتما باید به یک مطب و کلینیک خوب مراجعه نمایید و در سالن های آرایشی به هیچ وجه تزریق را انجام ندهید. بعد از مشورت های لازم با دکتر پوست بهترین برندی که به صورت جواب می دهد را تا انتخاب نمایید و مولفه قیمت را در وهله ی بعد در نظر گیرید.

هنگام شروع و بعد از اتمام تزریق فیلر باید مقدار زیادی آب بنوشید.

در صورت مصرف هرگونه دارو که بعدا باعث کبودی و تورم می شود به پزشک اطلاع دهید.

بهتراست که فردی را با خود به همراه بیاورید و اگر استرس و اضطراب دارید حتما اطلاع دهید.

اگر تورم و کبودی بعد از تزریق ایجاد شد، طبیعی بوده و بعد از چند روز برطرف خواهد شد.

بهتر است که 24 ساعت بعد از تزریق از استعمال انواع دخانیات اجتناب کنید.

عدم قرار گرفتن در معرض مستقیم نورخورشید و وسایل حرارتی مثل سشوارالزامی است.

بعد از تزریق موضع را به هیچ وجه دستکاری و یا ماساژ ننمایید چرا که نتیجه تزریق را معکوس را به همراه می آورد.

شایان ذکر است که بگوییم برای این که مدت ماندگاری بالایی را به همراه داشته باشد، بهتر است که مراقبت های قبل و بعد از تزریق به خوبی رعایت شود.

امروزه طبق شاخص های زیبایی، همه چیز درباره تزریق فیلر بسیار پرطرفدار می باشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

پاسخ

Call Now Button