ریزش ابرو بعد از کاشت

ریزش ابرو بعد از کاشت

چه مشکلاتی ممکن است بعد از کاشت ابرو به وجود بیاید؟

آیا ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی است؟

توصیه های مهم بعد از کاشت ابرو کدام ها می باشد؟

در این مقاله به توضیح مفصل و جامع پیرامون ریزش ابرو بعد از کاشت پرداخته شده است، جهت کسب اطلاعات لازم پیرامون کاشت ابرو و مراحل آن بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید.  پس با ما همراه باشید.

بیماری، استرس، تغذیه نامناسب، علل ژنتیکی و وراثتی و… همگی در کم پشتی ابروها، مژه وحتی موی سر دخیل هستند اما با پیشرفت علم و تکنولوژی فرد نباید مایوس و نامید شود چرا که روش های زیادی برای احیای آن ابداع شده است.

زیبایی چهره امری است که افراد برای کسب آن به راههای زیادی دست می زنند. یکی از اعضایی که توجه کمتری بدان می شود، ابروها می باشد در حالی که باید بگوییم کم پشتی و نافرمی ابروها چهره را بدفرم و زشت جلوه می دهد. خوشبختانه اخیرا برای رفع این عارضه کاشت ابرو با موی طبیعی در بیشتر مطب های پوست و کلینیک های زیبایی در حال اعمال است. توصیه می نماییم که متقاضیان این پروسه باید به دکتر پوست خوبی مراجعه کنند تا بعد از کاشت هیچ گونه عوارضی رخ ندهد، همچنین بهترین نتایج را برای فرد به ارمغان بیاورد.

ریزش ابرو بعد از کاشت

اما یکی از سوالات متداولی که افراد این پروسه می پرسند در این است که چرا بعد از کاشت ابرو، موی آن ریزش می کند؟ آیا رخداد این عارضه امری طبیعی می باشد یا پزشک آماتوراست؟

در ادامه باید اظهار نماییم که برای این که کاشت ابرو نتایج خوب و دراز مدتی را به همراه بیاورد، فرد باید مراقبت های بعد از آن را اعمال کند و تمام دستورالعمل های آن رااز دکتر خود جویا شود.

 ریزش ابرو بعد از کاشت امری طبیعی است و جای نگرانی ندارد چرا که بعد از دو هفته ممکن است که ساقه ابرو یا قسمتی از آن ریزش کند در حالی که ریشه همچنان در جای خود است.

علت ریزش ابرو در این می باشد که ابروهای کاشته شده بسیارضعیف هستند و نمی توانند رشد کنند در نتیجه ریزش می کنند. در واقع می توان گفت که ریزش ابرو بعد ۱۲ روز رخ می دهد که جای نگرانی ندارد و بعد از مدت زمانی کم مجددا رویش می کند. دکتر پوست برای رویش دارویی تجویز می کند تا رویش را سریع تر نماید. شایان ذکر است که بگوییم متقاضی می تواند نتیجه نهایی را بعد از ۶ ماه مشاهده کند.

برای اطلاع از مراحل کاشت ابروشما را به مشاهده این کلیپ دعوت می نمایم.

 

کاشت ابرو مناسب افرادی است که در چهره دارای ابروهای کم پشت و یا ریزش مو دارند، بسیار گزینه مناسبی می باشد. اما قبل از مراجعه برای این پروسه باید حتما مشاوره های لازم را با دکتر لحاظ شود تا مانعی برای این کار وجود نداشته باشد.

امروزه طبق شاخص های زیبایی، کاشت ابرو بسیار پرطرفدار می باشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های ۳ -۴۴۹۶۱۶۲۲ تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

پاسخ

سه × 2 =

Call Now Button