فیشیال صورت

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

فیشیال صورت

فیشیال صورت چیست و چگونه انجام می شود؟

آیا فیشیال صورت دارای عوارض جانبی می باشد؟

در این مقاله به توضیح جامع و مفصل پیرامون فیشیال صورت پرداخته شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید تا با مزایا و عوارض این روش پاکسازی بیشتر آشنا شوید پس با ما همراه باشید…

اگر شما همه جز آن دسته از افرادی هستید که با پاکسازی و جوانسازی پوست در خانه به پوستی شاداب و سالم دست پیدا نکرده اید، بهتر است که روش درمانی که اخیرا خانم های زیادی از آن استقبال کرده اند و تمایلات خود را نسبت بدان نشان داده اند را انتخاب کنیدف یکی از این روش های لایه برداری پوست صورت که هیچ گونه عوارضی از آن ثبت نشده است، فیشیال صورت می باشد که متناسب با هر نوع پوست صورت می باشد.

فیشیال صورت

فیشیال صورت چیست؟

فیشیال صورت نوعی درمان پوستی، پاکسازی، لایه برداری، آب رسانی عمقی به شمار می آید که اقدام به پاکسازی و بستن منافذ بازصورت می کند، همچنین سلول های مرده پوست را بیرون می کشد و با یک ماسک معمولی شروع به درمان می نماید. اگر می خواهید که نتیجه مطلوب و ایده آل کسب شود بهتر است که این فرآیند را در چند مرحله ای برای جوانسازی و تغذیه چهره، انجام نمایید تا باعث شود پوست سالم تر و جوان تر به نظر برسد. همچنین تمیز کردن و استراحت دادن، درست با یک ماساژ، بسیار در کلاژن سازی پوست صورت کمک می کند.

فیشیال صورت چگونه انجام می شود؟

متقاضی در ابتدا باید با انتخاب دکتر پوست پرس و جو نمایید و به مرکز و یا متخصص خوب مراجعه کند سپس با معاینه و بررسی پوست و انتظارات خود را گفته تا جای هیچ گونه ابهام و پرسش وجود نداشته باشد.

در انجام فیشیال صورت 5 مرحله طی می شود که شامل:

پاکسازی: دکتر پوست و یا متخصص پوست در ابتدای کار یک پاک کننده را به صورت ، گردن ماساژ می دهند تا اثری از آرایش و پماد وجود نداشته باشد. با استفاده از آب گرم جفت شده با اسفنج صورت ، پارچه یا پنبه ، نیز می توان این مواد را از روی صورت نیز پاک کنند.

دراین مرحله به متخصص کمک می شود تا تعیین کنند که چه نوع از ماسک های سفارشی بعدا اعمال می خواهد شد تا کیفیت و کارایی بهتری را برای صورت به ارمغان بیاورد.

لایه برداری: در این مرحله متخصص پوست به حذف سلول های مرده با یک کرم لایه بردار، اسکراب و یا بخار می پردازد.

 خارج کردن: این فرآیند برای پاکسازی منافذ فردی که با روغن اضافی یا سلول های مرده پوستی منقبض شده اند، انجام می شود که می تواند باعث ایجاد جوش های سرسیاه و آکنه شود. پزشک و یا متخصص پوست اقدام به خارج نمودن جوش و یا آکنه ها با یک ابزار فلزی مخصوص می کند.

ماساژ: ماساژ معمولا شامل ماساژ صورت و غالبا قسمت فوقانی بدن می باشد که برای بهبود زهکشی صورت می گیرد.

ماسک و موارد دیگر: متخصص پوست برای مقابله با خشکی، از ماسک سفارشی دربیشتر موارد نیزاستفاده می کند.

فیشیال صورت مدت زمان زیادی نمی برد این پروسه بین 40 تا 60 دقیقه زمان بر است در صورتی که خواهان گرفتن نتیجه مطلوبی می باشید، بهتر است که در این زمینه صبور و شکیبا باشید.

مزایای فیشیال صورت

در این پروسه پوست به صورت اساسی وعمیق تمیز می شود و ممکن است به نبرد با برخی مشکلات پوستی مانند آکنه خفیف یا خشکی کمک کند. این روش ها صورت را درخشان و براق می کند. یکی از مزایای خوب این روش در این است که علاوه بر روشن نمودن پوست؛ باعث ماساژ نمودن و کلاژن سازی سلول های پوست می شود.

برخی از مزایای فیشیال صورت عبارتند از:

اگر خواهان رسیدن به پوستی زیبا و شاداب هستید بهتر است که این درمان را در چند جلسه انجام دهید.

به کاهش چین و چروک کمک شایانی می نمایید.

به بهبود گردش خون در صورت و رفع جوش های سرسیاه و سرسفید می پردازد.

یکی از بهترین روش های لیفت، رنگ صورت و سفت کننده پوست صورت است.

شایان ذکر است که بگوییم این پروسه به درمان چین و چروک های بسیار عمیق موثر نمی باشد و افراد نباید از آن جهت درمان پیری از آن استفاده کنند.

این پروسه برای لطافت و نرمی پوست آقایان نیز بسیار مناسب و موثر است چرا که آقایان با داشتن ریش و سبیل و پوست خشن به این لایه بردار عمیق نیاز دارند.

چکیده کلام

پزشک پوست در این روش بعد از تمیز کردن و بخور دادن صورت، اقدام به لایه برداری پوست صورت می نماید تا بافت ها و سلول های مرده پوست احیا شود، این روش مناسب افرادی است که در معرض مواد شیمیایی و اسیدی است و بهتر است که هر چند وقت یکبار پوست صورتشان را لایه برداری نمایند تا به اعماق پوست اکسیژن مورد نیاز برسد.

امروزه طبق شاخص های زیبایی، فیشیال صورت  بسیار پرطرفدار می باشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

پاسخ

Call Now Button