۳ دقیقه

طراحی ابرو برای کاشت ابروی طبیعی

آنچه می خوانید...
Rate this post

در این نوشتار، به بررسی طراحی ابرو برای کاشت ابروی طبیعی می پردازیم. طراحی ابرو به این صورت می باشد که یا زیباجو، خود طرح ابرو مد نظر دارد و تصاویری از ابروی دلخواه را برای کاشت ابرو ارائه می دهد، و یا اینکه در مرکز کاشت ابروی دکتر زمانی نیا، بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، که به صورت تخصصی کاشت ابرو توسط دکتر سمیه زمانی نیا انجام می شود، انواع طرح های ابرو به زیباجو ارائه می شود تا پس از مشاهده و بررسی، طراحی ابرو برای کاشت ابروی طبیعی انتخاب شود. پیش از اجرای پیوند ابرو توسط دکتر زمانی نیا، زیباجو طرح ابرو ای که قرار است اجرا شود را بر روی صورت خود دیده و از زیبایی ابرو طبیعی و ماندگار خود، کاملا مطمئن می شود. با ما همراه باشید.

انواع طراحی ابرو

هر کارشناس زیبایی می‌داند که ابروهای شما می‌توانند بیشتر از هر محصول آرایشی دیگری به چهره‌تان کمک کنند. با طراحی صحیح توسط دکتر زمانی نیا و کاشت ابرو ی صحیح، می‌توانید اندازه دیده شدن چشمان خود را تغییر دهید، چهره‌تان را به صورت دلخواه زیباتر کنید و ویژگی‌های برجسته صورت خود را نشان دهید. با این حال، قبل از هر چیز، به اصول ابتدایی برمی‌گردیم: آناتومی ابرو. برای کسب نمره بالا در ابروهای کامل، انواع ابروهای موجود را بررسی کنید

هرچند که شکل چهره یا ابروهای هر فرد متفاوت است، اما می‌توانیم پنج طرح ابروی اصلی را شناسایی کنیم. هر کدام از این پنج نوع نیز می‌تواند دارای انواع تغییرات باشد. هرکدام از این پنج شکل، قدرتی دارد که می‌تواند ظاهر دیگر ویژگی‌های چهره شما را تغییر دهد، بنابراین انتخاب شکل مناسب برای نتایج مورد نظر شما اهمیت دارد. برای کشف اینکه کدام طراحی ابرو نتایج مورد نظر شما را فراهم می‌کند، ادامه مطلب را بخوانید!

ابروهای صاف

این ابروها برای افرادی با شکل چهره‌ی بلند و کشیده مناسب هستند، زیرا خط افقی کاشت ابرو ایجاد حس چهره ای کوتاه تر را ایجاد می‌کند که به نظر گردتر نیز می‌آید.

ابروهای گرد

اگر سعی دارید نرمی به چهره‌تان ببخشید شکل گرد حتماً لازم است. این نوع کاشت ابرو در واقع گردی به چهره افزوده و به کاهش ویژگی‌های تیز مانند فک یا بینی نوک‌تیز کمک می‌کند.

ابروهای خمیده

باور کنید یا نه، ابروهای خمیده کاملاً از ابروهای گرد متفاوت هستند! این شکل ابروها برای افرادی که نمی‌خواهند ویژگی‌های چهره خود را خیلی نرم و بدون زاویه کنند و به خصوص بر روی چهره‌های مربعی عالی عمل می‌کند.

ابروهای زاویه‌دار

قوس بالا در ابروهای زاویه‌دار توانایی ایجاد یک ظاهر جوانتر به چهره را دارد. این گونه طراحی ابرو  برای کاشت ابرو می‌تواند چهره‌های گرد یا الماس شکل -زاویه دار- را ظریف‌تر به نظر برساند.

ابروهایی با زاویه نرم

این گونه طراحی ابرو  برای کاشت ابرو با ابروهای زاویه‌دار مشابه است با این تفاوت که قوس آن کوتاه‌تر و نرم‌تر است. زاویه نرم برای داشتن یک ظاهر زنانه‌تر اهمیت دارد و برای چهره‌های بیضی به جای ابروهای زاویه‌دار معمولی که ممکن است چهره را همیشه به نظر عجیب یا عصبی بنماید، ضروری است.

در انتهای این نوشتار، سه نمونه از کاشت ابرو انجام شده توسط دکتر زمانی نیا را مشاهده می کنید. برای اطلاع بیشتر از مراحل کاشت ابرو، برای یک مشاوره کاملا رایگان با ما تماس بگیرید!

تصویر پس از کاشت ابروی طبیعی
دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران (ارتش) فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *