۶ دقیقه
کاشت ابرو مردان

کاشت ابرو مردانه چگونه انجام می شود؟ نمونه کار

آنچه می خوانید...
Rate this post

داشتن ابروهای پرپشت و زیبا یکی از معیارهای جذابیت در چهره مردان محسوب می شود. ممکن است در اثر حوادث یا ژنتیک، تمام یا بخشی از ابروهای آقایان دچار ریزش شود که عمل زیبایی کاشت ابرو به صورت کاملا حرفه ای سبب رفع مشکل آنها خواهد شد.

کاشت ابروی مردان در زیبایی چهره آنها تاثیر بسیار زیادی داشته و موجب تغییر ظاهر آنها می شود. در این مطلب اطلاعات بسیار مفیدی در مورد کاشت ابرو مردانه در اختیار شما قرار می دهیم.

کاشت ابرو مردانه

ابروهای مردان به دلایل گوناگونی از جمله مشکلات تیروئیدی، بالا رفتن سن، کمبود مواد معدنی و مغذی، بیماری خود ایمنی آلوپسی آرهتا، استرس، انجام شیمی درمانی یا حوادث دیگر ریزش پیدا می کند.

مردان تمایلی ندارند که از لوازم آرایشی برای پرپشت کردن ابروهای خود استفاده کنند، همچنین روش‌های میکروبلیدینگ و تاتو برای پر کردن ابرو مناسب نبوده زیرا ظاهر و چهره آنها را غیر طبیعی نشان داده، همچنین خطرات و عوارضی هم برای آنها به همراه دارد.

به همین خاطر امروزه کاشت ابرو طبیعی مردانه در اکثر کلینیک‌های پوست و مو برای زیبایی چهره آقایان انجام شده و بعد از این عمل، جذابیت آنها چند برابر می شود.

کاشت ابرو مردانه

کاشت ابرو مردان

کاشت ابرو مردان در دنیای امروز بسیار رایج شده و تمام آقایانی که ابروهای نازک و کم پشتی دارند یا اینکه قسمتی از ابروهای خود را در اثر حوادثی همچون بخیه، شکستگی، زخم و سوختگی از دست داده‌اند، می توانند برای کاشت ابرو اقدام کنند.

برای کاشت ابرو در آقایان نیاز به بانک موی سالم می‌باشد و این عمل برای کسانی که تمام موهای سرشان سفید شده و بانک مو ندارند، قابل انجام نیست. آقایان بعد از مراجعه به کلینیک زیبایی توسط پزشک متخصص معاینه شده و در صورتی که بیماری‌های قلبی، کبدی، فشار خون و قند خون داشته باشند نمی‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

جهت مشاهده مراقبت های بعد از کاشت ابرو کلیک کنید.

کاشت ابرو برای مردان

FUT از بهترین و جدیدترین روش ها برای کاشت ابرو در مردان به شمار می روند. 

در مرحله اول، طرح ابرو بر روی صورت فرد کشیده شده و تعداد 500 الی 1000 گرافت (با توجه به اندازه ابرو) برای هر دو ابرو از بانک موی سر برداشته می شود و آماده سازی آن ها با میکروسکوپ صورت می گیرد‌.

در مرحله آخر پزشک متخصص با سلیقه و مهارت خود شروع به پیوند فولیکول های جدا شده در زاویه مناسب، هم جهت با ابروهای اصلی فرد می کند. بعد از حدود 4 الی 5 ساعت تمام مراحل کاشت ابرو به پایان می رسد.

کاشت ابرو برای مردان

فیلم کاشت ابرو مردانه

یکی از روش های پرطرفدار و نوین برای زیباسازی آقایان، کاشت ابرو می باشد.‌ عمل کاشت ابرو مردانه تنها با بی حسی موضعی انجام شده و برای هر ابرو حدود 200 الی 420 فولیکول مو پیوند می شود تا ابروهای کاشته شده ظاهری سالم و طبیعی داشته باشند. میزان ماندگاری کاشت ابرو برای آقایان بسیار طولانی بوده و می توان گفت یک روش دائمی است.

این روش به آقایانی که ابروهای ریز، فاقد خطوط، ناپدید و ضعیف دارند، بسیار توصیه می شود. برای انجام این فرایند ظریف، پزشک با سوزن های چند میلی متری موهای کوتاه و پشمکی پشت گوش و سر فرد را برداشته و در ناحیه ابروها پیوند می دهد تا ظاهر طبیعی داشته باشد.

کاشت ابرو مردانه تهران

کاشت ابرو تاثیر بسیار زیادی در میزان اعتماد به نفس آقایان دارد، یک روش دائم، بدون عوارض و خطر برای داشتن ابروهای طبیعی است. در این عمل زیبایی کاشت ابرو بدون درد، خونریزی و جراحی صورت گرفته و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه بوده، حدود 5 الی 7 روز می باشد.

پزشک متخصص در کلینیک معتبر با امکانات پیشرفته و تجهیزات به روز شروع به کاشت ابرو برای فرد کرده، در طی این عمل تمام استانداردها و اصول بهداشتی را رعایت کرده تا عوارضی مانند عفونت، تورم، کبودی، ماندن جای زخم، خونریزی و رشد نامتقارن ابروها بروز پیدا نکند.

برای مشاوره بهترین دکتر کاشت ابرو مردانه طبیعی می توانید با شماره های 44961622 یا 09128914595 تماس بگیرید یا اسم و شماره تان را در فرم زیر وارد کنید:

نمونه کاشت ابرو مردانه

صدمات، بیماری، نواقص ژنتیکی و بی نظمی در رشد ابروها موجب خالی شدن قسمت هایی از ابروهای مردان شده، برای القای جهش رشد در ابروها و تقویت آنها می توانند با هزینه ای مقرون به صرفه اقدام به کاشت ابرو طبیعی کنند.

مدل های پهن و نازک ابرو با توجه به خواسته فرد، توسط پزشک کشیده شده و سپس عمل کاشت ابرو با ظرافت بسیار انجام می شود.

قیمت کاشت ابرو مردانه

براساس تعداد گرافت هایی که برای کاشت ابرو استفاده شده، هزینه این عمل زیبایی محاسبه می شود. قیمت کاشت ابروی آقایان با توجه به نظر پزشک متخصص کلینیک مشخص می شود.

مدل کاشت ابرو مردانه

آقایان با توجه به سلیقه شخصی خود می توانند مدل ابروها را از لحاظ تراکم، شکل و طول، قبل از عمل کاشت مشخص سازند تا پزشک براساس مدل پیشنهادی فرد، کار کاشت ابرو را انجام دهد. ​

پزشک متخصص برای ایجاد بهترین مدل کاشت ابرو، باید در زمینه روش کاشت، طراحی ابرو، آناتومی و کشیدن آن دانش و دقت زیادی داشته باشد؛ بعد از عمل کاشت، ابروهای آقایان ظاهری براق، زیبا، مجلل و بدون تکه های خالی خواهند داشت. 

کاشت ابرو مردانه طبیعی

یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ابروهای طبیعی و دائمی در مردان، کاشت ابرو است. در این روش مادام العمر قسمت‌هایی از موی سر آقایان برداشته شده و در قسمت ابروهای آنها پیوند می‌شود. بعد از مدتی فولیکول‌های پیوند شده توسط پزشک، به صورت طبیعی همانند ابروهای اصلی فرد شروع به رشد می کنند.‌

پس از طی یک ماه، تمام موهای کاشته شده توسط پزشک ریزش پیدا کرده، سپس فولیکول های موجود شروع به رشد و ضخیم شدن خواهند کرد و با گذشت حدود 10 الی 12 ماه، نتیجه اصلی کاشت ابرو در فرد مشاهده می شود. 

منابع استفاده شده در مقاله

برای مشاوره از بهترین دکتر کاشت ابرو مردانه در تهران خانم دکتر سمیه زمانی نیا می توانید با شماره های 44961622 یا 09128914595 تماس بگیرید.

دکتر سمیه زمانی نیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *