بهترین دکتر پوست

می دانستید یکی از مهم ترین فاکتورها برای زیبایی فرد ، پوست و مو می باشد؟ این موضوع بخصوص برای خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .بنابراین مراقبت از پوست و مو باعث می شود پوست و مو خوب و شادابی داشته باشید . حال سوال اینجاست برای این منظور به چه کسی باید مراجعه کنید ؟ در ادامه به طور مفصل به این موضوع می پردازیم.
بهترین-دکتر-پوست
بهترین-دکتر-پوست

بهترین دکتر پوست در تهران

زیبایی پوست از دو جنبه مورد بررسی قرار می گیرد :
  1. جوانسازی پوست
به طور کلی پوست در اثر عوامل محیطی از قبیل افزایش سن ، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب ، استفاده بیش از اندازه از مواد آرایشی و عدم بهداشت پوست دچار پیری و از بین رفتن برخی بافت های پوست می شود . به همین دلیل شادابی و جوانی خود را از دست می دهد . به وجود آمدن چین و چروک ها در صورت ، ایجاد خط های عمیق در اطراف لب و چشم از مواردی است که برای اغلب افراد ایجاد می شود . با از بین بردن این عوارض شادابی و جوانی به پوست بازمی گردد. امروزه روش های غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست وجود دارد که شایع ترین آنها به شرح ذیل می باشد : بوتاکس نوعی پروتئین می باشد که از نوعی سم تهیه شده است . این ماده برای از بین بردن خطوط اصلی صورت از جمله پیشانی ، اطراف چشم و خطوط گردن استفاده می شود . جالب است بدانید این ماده برای درمان تعریق بیش از حد بدن نیز استفاده می شود . ژل از دیگر مواردی است که به پر کردن خطوط عمیق مانند خط خنده و حجیم کردن نقاطی از صورت مانند لب و گونه استفاده می شود .برخی از نمونه کارهای تزریق ژل را مشاهده کنید :
  1. از بین بردن ضایعات پوستی
در اثر عوامل محیطی مانند نور آفتاب ، نوع تغذیه ، بیماری ، عوارض درمان خاص یا عوامل ژنتیکی  ضایعاتی از جمله جوش ، توده گوشتی ، کک و مک ، چاله در پوست ایجاد می شود. این موارد نه تنها تاثیر منفی بر فرد می گذارد بلکه اعتماد به نفس فرد را کاهش می دهد . برای درمان این ضایعات از روش هایی به شرح ذیل استفاده می شود : برای انجام این روش ها باید به دکتر پوست مراجعه کنید . برای اطلاع از بهترین دکتر پوست در تهران روی ادامه مطلب کلیک کنید .

بهترین دکتر پوست تهران

دکتر پوست علاوه بر مواردی که ذکر کردیم موارد مربوط به زیبایی مو و ابرو را نیز انجام می دهد . از آنجائیکه مو باعث زیبایی و جذابیت فرد می شود کاهش مو یا تاسی تاثیر بسیار بدی بر روی زیبایی فرد می گذارد . این موضوع بخصوص در آقایان از اهمیت بیشتری برخوردار است . امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه زیبایی دیگر افراد نگران این موضوع نیستند . یکی از روش های رفع این معضل کاشت مو می باشد که برای اطلاع از روش ها و هزینه های آن به مقاله کاشت مو مراجعه کنید .
جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید.
 

دکتر پوست خوب در تهران

حال برای یافتن دکتر پوست خوب باید به چه مواردی توجه کرد ؟ برای دانستن این موضوع ابتدا نمونه کارهای زیبایی او را در مطب یا به صورت آنلاین ببینید . سپس از تجربه و تبحر  پزشک خود مطمئن شوید . پزشک نیز باید با بیمار صادق باشد و تنها به فکر منافع مادی خود نباشد .

دکتر خوب برای جوش صورت

جالب است بدانید یکی از بیشترین مواردی که بیماران برای درمان آن به مطب دکتر پوست مراجعه می کنند درمان جای جوش می باشد . پزشک با بررسی و سوالاتی که از بیمار می پرسد می تواند روش هایی را به بیمار پیشنهاد کند و بیمار بهترین گزینه را  اتنخاب کند .

دکتر پوست صورت

برای دانستن اطلاعاتی درباره دکتر پوست صورت روی ادامه مطلب کلیک کنید .

دکتر پوست خوب در غرب تهران

برای مراجعه به دکتر پوست خوب در غرب تهران با شماره 44961622تماس بگیرید .