۷ دقیقه
مزوتراپی سر بعد از کاشت

تاثیر مزوتراپی بعد از کاشت مو چیست؟

آنچه می خوانید...

بررسی اجمالی تاثیر واقعی مزوتراپی بعد از کاشت مو

موهای شما پس از اتمام کاشت به نسبت قبل از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و حتی پوست کف سر در اثر کاشت مو دچار التهاب شدیدی می‌شود. شما به کمک راهکارهای مراقبتی باید میزان التهاب ایجاد شده را کاهش دهید؛ همچنین در سایه چنین شیوه هایی می‌توانید میزان رشد موهای خود را تا چندین برابر افزایش دهید.

از بهترین روش ها جهت گرفتن نتایج مثبت از کاشت مو مزوتراپی می‌باشد. شما به کمک مزوتراپی احتمال ریزش موهای سر را کاهش می‌دهید؛ شما می توانید کیفیت موهای کاشت شده خود را تا چندین برابر افزایش دهید. مواد موجود در مزوتراپی بهترین شرایط را برای موهای شما به ارمغان می‌آورند.

مزوتراپی باید توسط بهترین برندها و مواد انجام شود؛ تحت چنین شرایطی شما بعد از کاشت مو نتایج ایده آلی را کسب خواهید کرد؛ زیبایی در ابعادی متفاوت را در کلینیک زیبایی دکتر سمیه زمانی نیا تجربه خواهید کرد.

مزوتراپی موی سر

تاثیر مزوتراپی بر موهای کاشته شده

موهای کاشت شده معمولا در ماه های اول از فولیکول ضعیف تری برخوردار هستند و احتمال ریزش این موهای کاشت شده بالا می‌باشد. مزوتراپی باعث کنترل ریزش موهای کاشت شده می‌شود؛

مزوتراپی در گام اول میزان گردش خون را در ناحیه سر تا چندین برابر افزایش می‌دهد و سپس از این طریق باعث تقویت فولیکول مو خواهد شد. هرچقدر فولیکول موهای شما قوی تر باشد؛ قطعا موهای شما از کیفیت و استحکام بیشتری برخوردار خواهند بود.

همچنین این روش به ضخیم شدن موهای کاشت شده جدید کمک می‌کند. حتی این روش باعث نرمی و شادابی بیشتر موهای شما خواهد شد؛ در این روش تلفیقی شما می‌توانید بهترین نتایج را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست بیاورید.

همچنین شما به کمک این شیوه می توانید از ریزش موهای سر در اثر عوامل هورمونی جلوگیری کنید؛  اولین گام جهت دستیابی به چنین اهدافی انتخاب بهترین کلینیک جهت انجام مزوتراپی می‌باشد. کلینیک زیبایی دکتر سمیه زمانی نیا بر اساس آخرین متد اروپایی این روش را اجرا می‌کند.

تاثیر مزوتراپی بعد کاشت مو

بر اساس آخرین تحقیقات به عمل آمده در کشورهای اروپایی تنها راه پایداری ۱۰۰ درصدی موهای کاشت شده مزوتراپی می‌باشد. شما به کمک این روش عملا باعث ایجاد بیشترین میزان از مقاومت در قسمت ریشه می‌شوید؛ پیاز مو در اثر این روش کاملا مقاوم سازی خواهد شد. مزوتراپی رشد مو را در هر برهه زمانی می‌تواند افزایش دهد، همچنین این شیوه به پرپشت شدن موهای شما کمک خواهد کرد؛ اگر اصلی ترین هدف شما دریافت بهترین نتایج بعد از کاشت مو می‌باشد.

تاثیر مزوتراپی مو

حتما مزوتراپی را در تعداد جلسات مناسب انجام دهید؛ معمولا به کمک این روش می‌توان تا درصد قابل توجهی میزان التهاب ایجاد شده در کف سر را نیز کنترل کرد. مزوتراپی باعث افزایش تراکم موهای کاشت شده خواهد شد و حتی به افزایش میزان کلاژن موجود در ناحیه سر کمک خواهد کرد. شما به کمک انجام این روش می‌توانید میزان چربی موجود در کف سر خود را نیز کنترل فرمایید. دستیابی به چنین خواسته هایی بسیار راحت و آسان است؛ اگر پس از کاشت مو مزوتراپی را انجام دهید.

برای مشاوره مزوتراپی مو می‌توانید با شماره های 44961622 یا 09128914595 تماس بگیرید یا اسم و شماره تان را در فرم زیر وارد کنید:

بعد از کاشت مو چی کار کنیم؟

بعد از کاشت مو کف سر دچار التهاب می‌شود و همچنین شما به کمک روش های مراقبتی باید به دنبال افزایش رشد موهای کاشت شده خود باشید. افرادی که چنین نکاتی را رعایت می‌کنند؛ همیشه بهترین نتایج را دریافت کرده اند.

بعد از کاشت مو شما باید پیش نیازهای دوره نقاهت خود را به درستی اجرا کنید. همچنین در ادامه بهره گیری از روش‌های تقویتی جهت پایداری بیشتر موهای کاشت شده حرف اول را می‌زند.

بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده در کشور فرانسه مزوتراپی بعد از کاشت مو می‌تواند به حفظ بیشتر پیاز مو در بستر ریشه کمک کند. همچنین در افراد با سن بالاتر که بیشتر مستعد ریزش مو هستند؛ این روش می‌تواند نتایج بسیار خوبی را به ارمغان بیاورد.

مزوتراپی باعث تحریک هرچه بیشتر استالین موجود در کف سر می‌شود؛ حتی شما به کمک این شیوه موهای تازه پیوند خورده با استحکام هرچه بیشتر در محل خود قرار می‌گیرند. در نتیجه احتمال ریزش آن ها کمتر از ۲ درصد می‌شود.

آیا مزوتراپی بعد از کاشت مو واجب است؟

بررسی ها و آزمایشات مختلف میدانی در این زمینه صورت گرفته است؛ تا بتوان به نتایج دقیق تری دست پیدا کرد. بر اساس آخرین داده های پزشکی انجام مزوتراپی بعد از کاشت مو یک الزام به شمار می‌آید.

شما به هیچ عنوان نباید بعد از کاشت مو مزوتراپی را فراموش کنید؛ چون این روش به شما در دریافت نتایج بهتر کمک خواهد کرد. همچنین مزوتراپی نتایج طبیعی نظیر تراکم بیشتر را برای زیباجو رقم خواهد زد. در خصوص میزان ضرورت این روش به راحتی می‌توان ادعا کرد؛ که هر فردی که اقدام به کاشت مو کرده است؛ مستلزم مزوتراپی می‌باشد.

در این شرایط احتمال درگیری شما با عوارض بعد از کاشت مو کاهش پیدا می‌کند و شما می‌توانید نتایج مثبت بیشتری را از این روش دریافت کنید؛ زیبایی و تراکم بیشتر موهای کاشت شده شما در گرو بهره گیری از این روش می‌باشد.

بهترین زمان مزوتراپی بعد کاشت مو

از دیگر پرسش هایی که همیشه ذهن زیباجویان را به چالش می‌کشد، بهترین زمان مزوتراپی بعد از کاشت مو می‌باشد؛ آخرین تحقیقات انجام گرفته در دانشگاه های معتبر دنیا ثابت کرده است. زمان ایده آل جهت انجام مزوتراپی ۳ ماه بعد از کاشت مو است؛ البته این مدت زمان بر اساس شرایط مو و پوست کف سر هر فرد متغیر می‌باشد. در صورتی که میزان التهاب های ایجاد شده در کف سر کمتر باشد؛ حتی در مدت زمان کمتر ۳ ماه نیز می‌توان نسبت به اجرای این روش اقدام کرد، چون عامل اصلی تعیین کننده این مدت زمان التهاب و شرایط ریشه موهای تازه کاشت شده می‌باشد؛ تمامی زیباجویانی که بعد از کاشت مو این مدت زمان را سپری کرده‌اند.

تاثیر مزوتراپی مو

در اولین اقدام می‌توانند جهت انجام مزوتراپی اقدام کنند. کلینیک دکتر سمیه زمانی نیا با بررسی وضعیت زیباجو در بهترین زمان اقدام به انجام مزوتراپی موهای شما می‌کند؛ این مجموعه با بهره گیری از بهترین برندهای اورجینال و خارجی مزوتراپی را انجام می‌دهد.

مزوتراپی بعد از کاشت مو ضروری است؟

انجام مزوتراپی بعد از کاشت مو در حال حاضر به یک ضرورت تبدیل شده است؛ چون به کمک این روش می‌توانید شانس بروز هرگونه عارضه احتمالی در قسمت پیوند ریشه موها را به حداقل برسانید. مزوتراپی بعد از کاشت مو به نوعی تضمین کننده سلامت بیشتر موهای کاشت شده می‌باشد؛ شما نسبت به انجام مزوتراپی باید به هیچ عنوان کوتاهی نکنید. چون در غیر این صورت درگیر عوارض احتمالی خواهید شد.

مزوتراپی بعد از کاشت مو کاملا ضروری است و حتی نقش پررنگی در افزایش خون رسانی و اکسیژن رسانی در قسمت کف سر دارد؛ معمولا پس از اتمام جلسات مزوتراپی نتایج نهایی آشکار می‌شود. این روش به کمک کوکتل های تزریقی در دوزهای مختلف انجام می‌گیرد. ضرورت انجام این روش پس از کاشت مو به قدری بالا است، که تمامی افراد در جامعه پزشکی آن را تایید می‌کنند.

اگر جز افرادی هستید؛ که به زیبایی و سلامت موهای خود اهمیت می‌دهید، مزوتراپی بعد از کاشت مو را فراموش نکنید. کلینیک دکتر سمیه زمانی نیا تمامی آن چیزی را که از زیبایی و سلامت مو در ذهن شما نقش بسته است، به واقعیت تبدیل می‌کند. 

منابع استفاده شده در این مطلب:

برای مشاوره مزوتراپی مو بعد از کاشت می‌توانید با شماره های 44961622 یا 09128914595 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *