۲۲ دقیقه
بلفاروپلاستی و چشمان زیبا

بلفاروپلاستی با آخرین متد روز دنیا

آنچه می خوانید...
Rate this post
 
 

 

چشمان با جراحی پلک
 

با افزایش سن و از دست رفتن خاصیت ارتجاعی پوست، پلک دچار افتادگی شده و زیر چشم پف می کند. بلفاروپلاستی یک جراحی برای برداشتن پوست، ماهیچه و بافت چربی اضافی است. این جراحی عمدتا به عنوان جراحی زیبایی بوده که در مواردی می تواند در بهبود بینایی مفید باشد. افراد برای جوانسازی پوست و چهره از روش های مختلفی چون جراحی پلک، بوتاکس، تزریق فیلر، لیفت صورت و .. استفاده می کنند.

 

(( خلاصه مقاله در یک نگاه ))

فواید بلفاروپلاستی کاهش پف پلک
زیبایی چشم
افزایش میدان دید
از بین رفتن چین و چروک
افراد کاندید بلفاروپلاستی افتادگی در قسمت بالا و پایین پلک
پوست اضافه در قسمت بالای پلک که جلوی دید شما را گرفته
پوست اضافه در قسمت پایین پلک
پف کردگی و چین و چروک در پایین چشم
اقدامات بعد بلفاروپلاستی استفاده از کمپرس سرد جهت کاهش تورم و کبودی
استفاده از قطره چشم به منظور کاهش خشکی چشم
دوری از فعالیت‌هایی که باعث خشکی چشم می‌شوند به مدت یک هفته تا ۱۰ روز.
استفاده از عینک‌های آفتابی در سه هفته اول پس از جراحی لازم است.
از بلند کردن وسایل سنگین بپرهیزید.
بهتر است تا سه هفته پس از جراحی از ورزش کردن حرفه‌ای خودداری کنید.
 

بلفاروپلاستی  نوعی جراحی پلاستیک برای برداشتن پوست و چربی اضافی پلک بالا و پایین است. این روش بر روی پلک بالا یا پایین انجام می شود، گاهی اوقات در هر دو به طور همزمان اعمال می شود. پس از عمل، ظاهری پلک تغییر می کند و صورت جوان تر به نظر می رسد.

جراحی پلک همچنین به شما این امکان را می دهد که فرم چشم ها را اصلاح کنید، شکل آنها را تغییر دهید و گوشه های چشم را بلند کنید.

 
 

خلاصه مقاله در پادکست فارسی و ترکی استانبولی زیر :

Makale hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki podcast’i dinleyi

دسترسی سریع به بخش های مهم مقاله

 

بلفاروپلاستی چیست

بلفاروپلاستی یک روش جراحی است که باعث کاهش پف پلک‌های پایین و بهبود ظاهر پلک ‌های بالایی می‌شود. در برخی موراد موجب درمان گودی زیر چشم می شود. بلفاروپلاستی پلک فوقانی یک جراحی متمایز از ترمیم پتوز پلک فوقانی است که باعث بالا رفتن افتادگی پلک فوقانی می شود. بلفاروپلاستی اغلب نیاز به برداشتن پوست اضافی، ماهیچه و بافت چربی زیرین دارد، اما گاهی اوقات می‌توان بافت‌ها را به جای برداشتن، تغییر مکان داد.

 
 

در حالی که بلفاروپلاستی در درجه اول یک عمل زیبایی است، همچنین روشی موثر برای بهبود بینایی در بیمارانی است که افتادگی پلک‌های بالایی آن‌ها بر اساس تشخیص چشم پزشک یا جراح چشم، مانع دید آن‌ها می‌شود. بلفاروپلاستی با حذف چربی، سیاهی زیر چشم و چین و چروک های زیر چشم را از بین نمی برد. سایر تکنیک‌های بلفاروپلاستی که از تغییر موضع چربی یا لیفت گونه استفاده می‌کنند می‌توانند سیاهی دور چشم را بهبود بخشند. بلفاروپلاستی را می‌توان همراه با سایر روش‌های جراحی صورت، مانند لایه‌برداری با لیزر یا کاشت ابرو انجام داد.

 

 
 

((تغییر را مشاهده کنید))

 

((قبل و بعد از جراحی پلک ))

 

 
 

بلفاروپلاستی پلک بالا

وضعیت پوست اطراف چشم چیزهای زیادی در مورد سن می گوید. پوست در این قسمت نازک و لطیف است، خاصیت ارتجاعی خود را زود از دست می دهد و کشیده می شود، بنابراین چین و چروک هایی روی پلک های بالایی ایجاد می شود. چهره را خسته و عبوس می کند و فرد را پیر نشان می دهد. بیشتر اوقات، زنان به این مشکل زیبایی توجه می کنند. گاهی اوقات چین ‌های پوستی به قدری شدید می ‌شوند که به ‌ویژه در دید محیطی اختلال ایجاد می‌ کنند، بنابراین بلفاروپلاستی فوقانی به یک ضرورت تبدیل می‌ شود.

 
بلفارو پلاستی پلک بالا
 
 

((برش و تخلیه))

 

((جمع و بخیه پلک))

 
 
بلفارو پلاستی پلک پایین
 

بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پایین برای از بین بردن چربی و پوست اضافی در ناحیه پلک پایین توصیه می شود. مانند چین ‌های بالای پلک فوقانی،  چربی با افزایش سن ظاهر می‌شوند: عضله حدقه چشم ضعیف ‌تر می‌شود، در نتیجه چربی اضافی زیر پلک ‌ها جمع می‌شود. به همین دلیل، صورت خسته به نظر می رسد. جراح تا حدودی چربی را برمی دارد و باقیمانده را دوباره توزیع می کند. همچنین چین های اضافی پوست را از بین می برد. در نتیجه، ناحیه چشم سفت و شاداب به نظر می رسد.

بلفاروپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شما دارای شرایط زیر هستید، کاندید مناسبی برای جراحی پلک هستید:

 

 
 

وجود چربی اضافی بر روی پلک

 

وجود چروک و پوست اضافه بر روی پلک

 
 

داشتن پف زیر چشم

 

افتادگی پلک پایین

 
 

دچار مشکلات حاد چشمی نشده باشید

 

وجود پروک و پوست اضافه زیر چشم

برای این که مطلع شوید آیا شما کاندید مناسبی برای بلفاروپلاستی هستید یا خیر در آزمون زیر شرکت کنید:

 
 
کاندید بلفاروپلاستی
 

آیا شما به بلفاروپلاستی نیاز دارید؟

اگر میخواهید بدانید به جراحی پلک نیاز دارید یا خیر در این آزمون شرکت کنید:

آیا سن شما بیشتر از 18 سال است؟

آیا زیر چشم شما همواره حالت پف کرده دارد؟

آیا سمت پلک پایین شما دچار چروک شده است؟

آیا روی پلک خود احساس انباشته شدن چربی دارید؟

آیا بعد از مدتی میدان دید شما کوچکتر شد؟

.

.

جهت دریافت نتایج نهایی فرم زیر را تکمیل کنید

جراحی بلفاروپلاستی دارم قبلش چیکار کنم؟

قبل از عمل، پزشک سوابق پزشکی زیباجو را مطالعه می کند و خواسته های بیمار را بررسی می کند. بحث صادقانه با پزشک به شما این امکان را می دهد که از شر انتظارات غیر واقعی خلاص شوید.

پزشک معاینه پزشکی انجام می دهد و از زوایای مختلف از چشم ها عکس می گیرد. همچنین، ممکن است پزشک از شما بخواهد که مصرف برخی داروها را برای مدتی متوقف کنید.

یکی از موارد منع بلفاروپلاستی می تواند لخته شدن خون، سکته یا حمله قلبی، فشار خون بالا، مشکلات قلبی عروقی، بیماری تیروئید، دیابت شدید، انکولوژی و همچنین مشکلات بینایی باشد: جداشدگی شبکیه، گلوکوم، اشکال شدید نزدیک بینی.

قبل و بعد از بلفاروپلاستی
دکتر زمانی نیا بلفاروپلاستی

در طول جراحی پلک چه اتفاقی خواهد افتاد؟

این عمل بسته به پیچیدگی و حجم کار تحت بیهوشی موضعی و عمومی انجام می شود. در حین عمل، جراح برشی را در امتداد چین پلک بالا یا پایین ایجاد می کند، پوست اضافی و چربی را برمی دارد و محل برش را بخیه می زند. عمل در پلک فوقانی حدود یک ساعت طول می کشد، در پلک پایین بیش از یک ساعت و نیم بیش از یک ساعت و نیم بیشتر به طول می انجامد.


نکات قبل از بلفاروپلاستی

روند جراحی پلک

در این قسمت مرحله به مرحله بلفاروپلاستی را آورده ایم. این جراحی ممکن است 3 ساعت طول بکشد و طمان جراحی به مشکلات موجود بستگ دارد.

 

روند جراحی پلک
 
 
 

در پلک بالا، برشی از طریق شکاف طبیعی پلک ایجاد می شود.

 
 
 
 
 
 

در پلک پایین، برش زیر خط مژه یا داخل پلک ایجاد می شود.

برداشتن بافت چربی اضافی از پلک بالا و پایین

 
 
 
 

برداشتن پوست و عضلات اضافی پلک بالا و پایین

در نهایت برش ها با بخیه بسته می شوند.

 
 
 
 

جراحی پلک چقدر طول می کشد؟

جراحی پلک بین یک تا دو ساعت طول می کشد، بسته به اینکه این عمل فقط پلک بالایی شما باشد یا هر دو پلک بالا و پایین. به طور کلی، دو پلک، یا هر دو بالا یا هر دو پایین، یک ساعت طول می کشد و هر چهار پلک دو ساعت طول می کشد. اکثر جراحی‌های پلک به صورت سرپایی انجام می‌شوند، بنابراین بیماران می‌توانند ظرف یک تا دو ساعت پس از اتمام جراحی پلک را ترک کنند.

 
 

((زیبایی حق شماست))

 

((زیباتر شدن چشم ها فقط با یک جراحی ساده))

بعد از عمل پلک چه اتفاقی خواهد افتاد؟

پس از انجام این عمل، شما باید بیش از یک روز در بیمارستان بستری شوید. به طور معمول، بیماران در روز جراحی ترخیص شده و به خانه می روند. اگر پلک بالا و پایین عمل شود، 30-35٪ احتمال دارد بستری شوید. پس از جراحی، ممکن است به طور موقت هر یک از موارد زیر را تجربه کنید:

 • تاری دید به دلیل آغشته کردن چشم به پماد
 • اشک چشم
 • حساسیت به نور
 • دوبینی
 • بی حسی پلک ها
 • درد و ناراحتی خفیف
درد بلفاروپلاستی

بهبودی معمولاً آسان است:

بخیه ها در روز چهارم یا پنجم برداشته می شوند، پس از چند ماه کاملاً ناپدید می شوند. در روزهای اول تورم پلک ها و کبودی اطراف چشم مشاهده می شود. این موارد معمولا در 10-14 روز از بین می روند.

مراحل زیر به شما کمک می کند تا سریعتر بهبود پیدا کنید:

 • شب بعد از عمل هر ساعت 10 دقیقه کمپرس یخ را روی چشمان خود قرار دهید. برای سه روز آینده، چهار تا پنج بار در روز کمپرس یخ را روی چشمان خود قرار دهید.
 • پلک های خود را به آرامی بشویید و طبق دستور پزشک از قطره یا پماد چشمی استفاده کنید.
 • تا چند هفته از انجام فعالیت های سنگین مانند ایروبیک و دویدن، وزنه برداری و شنا خودداری کنید.
 • سعی کنید سیگار نکشید.
 • چشم هایتان را مالش ندهید.
 • اگر از لنزهای تماسی استفاده می کنید، تا دو هفته پس از جراحی از آن استفاده نکنید.
 • برای محافظت از پلک های خود در برابر آفتاب و باد از عینک آفتابی تیره استفاده کنید.
 • چند روز بعد از عمل روی یک بالش بلند بخوابید.
 • به مدت یک هفته از آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن و سایر داروهایی که می توانند خونریزی را افزایش دهند خودداری کنید. اگر احساس درد داشتید، بهتر است پاراستامول مصرف کنید.

 

تماس با دکتر زمانی نیا

در طول دوره بهبودی و روند بهبودی چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

دوره نقاهت برای جراحی پلک بسته به وسعت عمل می تواند متفاوت باشد. با این حال، اکثر بیماران ظرف یک هفته به فعالیت های عادی خود باز می گردند.

عوارض جانبی ممکن است از بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد. اکثر بیماران به مدت سه تا چهار روز پس از عمل، تورم خفیف تا متوسط ​​را تجربه می‌کنند و ممکن است تا دو هفته کبود شوند. قرمزی و کبودی در محل برش نیز شایع است، مانند تاری دید کوتاه مدت، آبریزش چشم، حساسیت به نور یا خشکی. بیماران می توانند پس از جراحی از کمپرس سرد استفاده کنند و سر خود را بالا نگه دارند تا به کاهش مقداری کبودی و تورم کمک کنند.

نمونه های از عمل زیبایی پلک همزمان کاشت ابرو

 
 
 

همانطور که در ویدیو های بالا مشاهده می کنید، جراحی پلک تاثیر بسیا زیادی در زیبایی دارد. اگر شما هم دچار پف پلک هستید و یا به هر دلیل احساس می کنید که نیاز به جراحی پلک دارید. می توانید با یک مشاوره تصمیم خود را قطعی کنید. بسیاری از افراد این جراحی را فقط برای زیبایی میخواهند و بسیاری از افراد به دلایل درمانی نیاز به بلفاروپلاستی دارند.

 
 

بازیگرانی که بلفاروپلاستی کرده اند

با مشاهده تصاویر متوجه می شوید که تعداد زیادی از افراد معروف اقدام به جراحی پلک کرده اند. این جراحی در زیبایی افراد بسیار موثر است.

این افراد از روش های دیگر زیبایی مانند تزریق ژل لب ، مزوتراپی و.. استفاده می کنند.

 

همانطور که می بینید تعداد زیادی از بازیگران هالیوودی این جراحی را انجام داده اند و چهره زیبایی را به دست آورده اند. در ادامه چند تصویر از بازیگران ترکیه ببینیم که بعد از جراحی پلک چه تغییراتی کرده اند.

مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی

درجراحی بلفاروپلاستی باید مراقبت های قبل و بعد جراحی پلک را رعایت کنید

شما باید یک نفر را برای 24 تا 48 ساعت اول همراه خود داشته باشید.
ممکن است در چند روز اول احساس شن در چشم ها احساس کنید. گاهی اوقات، چیزی که به نظر می رسد یک کیسه شفاف مایع است ایجاد می شود و بخشی از چشم را می پوشاند (کموزیس). این کاملاً ترسناک به نظر می رسد اما نباید نگران باشید زیرا خود به خود حل می شود. در صورت تداوم این حالت می توان قطره های چشمی ضد التهاب تجویز کرد.

 

بیشتر بخوانید : مزایای جراحی پلک

 

به یاد داشته باشید که هر دارویی را که مصرف می کنید (یعنی قرص های فشار خون) را به محض اینکه قادر به نوشیدن هستید، دوباره شروع کنید، مگر اینکه به طور خاص دستور داده شده باشد که این کار را نکنید.
سعی کنید تا جایی که ممکن است صاف بنشینید تا ورم را کاهش دهید. در شب از یک بالش اضافی استفاده کنید تا مطمئن شوید که سرتان بالاتر از سطح قلب است و از هر گونه فشاری اجتناب کنید.
زخم و پانسمان را تا حد امکان حداقل 48 ساعت خشک نگه دارید. با این حال، ممکن است لازم باشد که چشم ها را بشویید، به خصوص در صبح.
به یاد داشته باشید که پماد آنتی بیوتیک یا قطره چشمی را طبق دستورالعمل استفاده کنید (معمولاً به مدت پنج روز).
توصیه های غذایی و نوشیدنی


غذاهای شور می توانند به احتباس مایعات و تورم کمک کنند، بنابراین در هفت تا ده روز اول این مقدار را کاهش دهید. برای جلوگیری از یبوست، سبزیجات تازه و میوه های خشک فراوان مصرف کنید. یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید تا مطمئن شوید بدن شما تمام مواد مغذی مهم مورد نیاز خود را در دوره بهبودی فوری پس از عمل دریافت می کند.
در چند روز اول پس از جراحی، مایعات زیادی به شکل آب و آب میوه تازه بنوشید.
مصرف کافئین و نوشیدنی های گازدار را در چند روز اول کاهش دهید.
در هفته اول پس از جراحی باید از مصرف الکل خودداری کنید.

 

بیشتر بخوانید : عوارض بلفاروپلاستی


در شب و روز از لباس‌های گشاد و با باز کردن جلوی راحت استفاده کنید. در حالت ایده آل لباس هایی بپوشید که نیازی به کشیدن روی سرتان نباشد.
احتمالاً درجاتی از خاک یا لکه در محل های برش جراحی وجود دارد، بنابراین توصیه می شود از ملحفه تخت و بالش قدیمی استفاده کنید.


پلک عمل شده را نکشید. اگر پلک پایین عمل شده است، هنگام استفاده از قطره / پماد یا هنگام پاک کردن صورت، آن را پایین نکشید. این ممکن است بخیه ها را باز کند.
کبودی و تورم بعد از حدود ده تا 14 روز شروع به کاهش می کند و بیشتر تورم آشکار در عرض سه هفته از بین می رود.
تا یک ماه پس از جراحی تا حد امکان از نور خورشید دوری کنید و سپس از ضد آفتاب با فیلتر بالا (فاکتور 50 یا بالاتر) استفاده کنید.
با جراحی پلک پایین، گاهی اوقات پایین آمدن یا بی نظمی پلک پایین می تواند در نتیجه اثرات کششی بافت اسکار با تغییر شکل و اندازه چشم رخ دهد. اگر این بسیار قابل توجه باشد می تواند کمی ناراحت کننده باشد. ما به شما نحوه ماساژ دور چشم را آموزش می دهیم و از شما می خواهیم که خیلی زود این کار را انجام دهید. ماساژ موضعی را تا زمانی که دستور داده نشده است، شروع نکنید.

 

هدف از عمل افتادگی پلک

هدف اصلی جراحی پلک، اصلاح ظاهر چشم ها می باشد. این زیبایی با انجام کارهای زیر صورت می گیرد:

 • از بین بردن علائم قابل مشاهده ی افزایش سن همانند پف، چین و چروک و چربی اضافه موجود بر روی پلک های بالا
 • از بین بردن علائم افزایش سن بر روی پلک های پایین همانند چین و چروک، افتادگی، و پف
 • دادن ظاهری زیباتر به چشم ها
 • بازگرداندن بینایی که تحت تاثیر افتادگی پلک های بالا قرار گرفته است.

 

اینستاگرام دکتر سمیه زمانی نیا

 

حقایقی در مورد بلفاروپلاستی

برخی از افراد به دلیل افسانه هایی که پیرامون آن وجود دارد، از انجام جراحی پلک می ترسند. در واقع، این روش خطرات کمی دارد. برخی از بیماران ممکن است در حین جراحی دچار خونریزی شوند. برخی دیگر ممکن است به خوبی به بیهوشی پاسخ ندهند. اما این به ندرت اتفاق می افتد. در اینجا چیزی است که نباید از آن ترسید.

چه حقایقی برای بلفاروپلاستی وجود دارد؟

هیچ خطری برای بینایی وجود ندارد
 

در طی بلفاروپلاستی، پلک های بالا و پایین جراحی می شوند، اما اندام ها و بافت های مسئول بینایی تحت تاثیر قرار نمی گیرند، بنابراین هیچ خطری برای بینایی وجود ندارد.

 
در هنگام خواب، چشم ها نیمه باز نخواهد بود.
 

افسانه ای وجود دارد که افراد پس از بلفاروپلاستی با چشمان نیمه باز می خوابند. اگر جراح بافت بیش از حد اطراف چشم را بردارد، واقعاً چنین عارضه ای می تواند رخ دهد. اما این خطر تنها در صورتی وجود دارد که پزشک تشخیص اولیه را با دقت انجام نداده باشد.

 
جای زخم باقی خواهد ماند
 

در پلک بالا، برش در امتداد چین طبیعی و در پلک پایین، دو تا سه میلی متر از مژه ها ایجاد می شود. معمولا جای زخم در چین های پلک پنهان می شود. در هر صورت، پس از چند ماه آنها کاملا ناپدید می شوند. با بلفاروپلاستی، هیچ جای زخم قابل مشاهده ای وجود ندارد.

 
به احتمال زیاد نیازی به عمل مجدد نیست.
 

برخی از بیماران فکر می کنند که پس از بلفاروپلاستی، باید این عمل را به طور مرتب تکرار کنند. این چنین نیست – اگر عمل با کیفیت بالا انجام شود، نتیجه برای سالهای زیادی باقی خواهد ماند. برخی از بیمارانی که مستعد تغییرات شدید در پوست پلک هستند ممکن است نیاز به اصلاح اضافی داشته باشند.

بلفاروپلاستی بعد از 35 سال قابل انجام است. فقط تعداد کمی از موارد منع مصرف برای آن وجود دارد برای نمونه افراد زیر نباید این جراحی را انجام دهند:

 • افراد دارای فشار خون بالا
 • خشکی چشم
 • بارداری و شیردهی
 • بیماری های عفونی شدید
 • بیماری های قلب و عروق خونی
 • اختلالات در غده تیروئید
 • دیابت
 • اختلال لخته شدن خون

چرا جراحی پلک را به جای سایر روش های درمانی انتخاب کنیم؟

جراحی پلک می تواند به سرعت و به راحتی افتادگی پلک و سایر مشکلات اطراف صورت، از جمله حالت سنگین و خسته چشم ها را اصلاح کند. در بیشتر موارد این مشکلات را نمی توان در طولانی مدت با تزریق، موضعی یا سایر درمان ها اصلاح کرد. بهترین گزینه برای اصلاح پایدار جراحی است.

بهترین جراح بلفاروپلاستی

برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب از عمل جراحی زیبایی پلک که به جوانسازی بیشتر پوست صورت می انجامد، باید بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران یا بهترین دکتر پوست را انتخاب کرد.

 
 

دکتر سمیه زمانی نیا

پوست ، زیبایی، لیزر ، پیوند مو
فارغ التحصیل دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران (ارتش) درسال 1382
از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی
آغاز نموده است. وی دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE
از انجمن جامعه جراحان ایران هستند. همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران می باشند.
این سایت پایگاه اطلاع رسانی، علمی، پوست و مو و تازه های پیوند موی طبیعی است
و مطالب درج شده درآن علمی و با هدف ارائه اطلاعات صحیح در این زمینه است.
تلاش ما توصیه به انجام خدمات زیبایی ضروری و کار آمد است.
نکته مهم استفاده از محصولات استاندارد و تحت تائید وزارت بهداشت و درمان است.

 
دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر زمانی نیا کاشت ابرو همزمان با بلفاروپلاستی انجام میدهند و بیماران زیادی در این زمینه از سایر کشور ها دارند. چند نمونه از وویس رضایت برایتان قرار داده ایم:

 
 

رضایت از دکتر زمانی نیا (بیمار ایرانی)

 

رضایت از دکتر زمانی نیا از (بیمار عربی – کاشت ابرو)

ترجمه وویس عربی :

درود بر شما شنوندگان گرامی، بتازگی کاشت ابرو خدمت خانم دکتر سمیه زمانی نیا با بهترین ابزار و مناسب ترین هزینه انجام دادم. در ابتدای مقداری تورم بسیار جزئی داشتم اما خیلی زود برطرف شد و الان ابروهای طبیعی دارم
هر کی ازاعضای خانواده و نزدیکانم مرا می بینند آدرس خانم دکتر در ایران از من میخواهند.
خیلی ممنونم ازخانم دکتر من بسیار راضی هستم
شما بی نظیرید…

 
 

سوالات متداول جراحی پلک

در اینجا چند سوال متداول از متقاضیان برای اطلاعات بیشتر آورده شده است:

برای مشاوره جدیدترین روش جراحی افتادگی پلک (بلفاروپلاستی) می توانید با شماره های 44961622 یا 09128914595 تماس بگیرید یا اسم و شماره تان را در فرم زیر وارد کنید:

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران (ارتش) فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

56 پاسخ

 1. سپاس از توضیح دهی خوب و مفیدتون واقعا کارتون عالی هستش برا خواهر زاده انجام دادید….فقط خاستم تشکری کنم ازتون

 2. عرض سلام خدمت شما
  من یک دختر ۱۲ ساله دارم که دچار افتادگی پلک شده میخواستم بدونم که امکان جراحی برای دخترم وجود داره یا باید سنشون بالاتر بره؟

 3. سلام خدمت خانم دکتر گرامی
  ببخشید میخواستم بدونم اثر بلفارو پلاستی دائمی هست یا نیاز هستش که بعدها دوباره جراحی صورت بگیرد؟

 4. یکی از نزدیکان من این جراحی را پیش دکتر دیگه ای انجام داده ولی متاسفانه پلکش کوتاه شده، امکان اینکه بشه دوباره ترمیم کرد وجود داره یا دیگه کار از کار گذشته؟

 5. مادر من خدمت خانم دکتر زمانی نیا پلک بالاشون رو جراحی کردن، خدا خیرشون بده واقعا از کارشون راضی هستیم.

  1. خانم دکتر کارتون واقعاحرف نداره خواهرزاده پیش شمابلفاروانجام داده خیلی عالی شده

 6. سلام دکتر جان پدر من زیر چشماش خیلی پف کرده 60 سالشونه دلیلش چی میتونه باشه بعد اگر بخاد عمل بلفاروپلاستیو انجام بده عوارض نداره؟

 7. من تزریق بوتاکس داشتم به پیشانی تازگی – میتونم الان اقدام کنم برای بلفارو یا دست نگه دارم ؟

 8. سلام خانم دکتر من خیلی نگران باقی موندن اسکار پلکم بعد از بلفاروپلاستی هستم. میخواستم بدونم با این پمادهای ترمیم کننده از بین میره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *