کاشت مو به روش FIT

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کاشت مو به روش FIT

به طور کلی کاشت مو به معنای  بهم زدن تراکم موی سر. در پیوند مو، موهای ناحیه پشت گوش و پشت سر را برداشت می شود و در منطقه مورد نیاز پیوند می شود . هر فردی در سن 15 سالگی حدود 100 هزا تار مو در قالب 30 تا 35 واحد مو دارد . این واحدهای مو شامل 1 ، 2 ، 3 یا 4 تایی به صورت دسته دسته در نقاط مختلف سر قرار دارد . بدن انسان بعد از تولد نمی تواند مویی تولید کند . در پیوند مو ، موهای اضافه بالای مو و پشت گوش در پشت سر استفاده می شود . روشهای کاشت مو در گذشته بر اساس برداشت مو تقسیم بندی شده است . به همین دلیل بسیاری از مراجعین تمرکز روی برداشت مو دارند در صورتی که خود روش های پیوند مو مهم تر است .

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش fit

در این روش گرافت به گرافت ( دانه دانه) مو با استفاده از پانچ از بانک مو برداشته می شود و کاشتی شبیه روش کاشت مو FUT می باشد .

ریزش مو بعد از کاشت مو به روش fit

در صورتی که بعد از کاشت مو ، مو رویش داشته باشد و تشخیص اولیه درست باشد و فرد ژن تاسی ناحیه دهنده را نداشته باشد موی کاشته شده دائمی است و دچار ریزش نمی شود . بزرگترین خطر اینست که تشخیص به درستی داده نمی شود . پزشک باید سوابق فامیلی و معاینه تشخیص دهد که آیا در آینده موی پشت سر و کنار گوش دچار ریزش می شود یا نه . در برخی افراد در سنین بالای 30 سالگی موهای این منطقه شروع به ریزش می کند .

در پیوند مو، موهای ناحیه پشت گوش و پشت سر را برداشت می شود و در منطقه مورد نیاز پیوند می شود .جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

بهترین قسمت برای کاشت مو به روش fit

اولین ناحیه پشت سر و ناحیه گوش می باشد . ولی بهترین ناحیه برای جایگزینی موی سر ، موهای قسمت ریش می باشد . این ناحیه بیشترین طول عمر را بعد از ناحیه پشت سر دارند . یعنی در هر 2 یا 3 سال یکبار می افتند . می توانند 20 تا 30 سال رشد کنند . ضخامت بسیار خوبی دارند . به همین دلیل موی خوبی است اما برای کاشت نیاز به تکنیک های بسیار حرفه ای دارد . زمانی از این ناحیه می توان مو برداشت کرد که فرد بانک خوبی در ناحیه پشت سر یا بالای گوش ندارد .

کاشت مو در خانم ها به روش fit

یکی از مواردی که برای پیوند مو کاندید هستند ، خانم هایی هستند که به طور طبیعی پیشانی بلندی دارند یا به تدریج و در طول زمان دچار عقب رفتگی شقیقه یا پیشانی می شوند.

کجا کاشت مو انجام بدیم ؟

افرادی که قبلا کاشت مو انجام داده اند اما ناموفق بوده است و کار به درستی انجام نشد است . این افراد به دلیل مراجعه به مراکز غیراستاندارد یا غیر تخصصی نتیجه موفقی مشاهده نکردند . باید توجه داشته باشید صرفا با مشاهده موردی که نتیجه درستی داشته به آن مرکز یا مطب مراجعه نکنید . بهتر است ابتدا درباره مرکز یا مطب تحقیق کنید . پزشک تخصص در زمینه پوست و مو داشته باشد . نمونه کارهای پزشک در این زمینه حتما مشاهده کنید.

پاسخ

Call Now Button