کاشت مو به روش FIT

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کاشت مو به روش FIT

به طور کلی کاشت مو به معنای  بهم زدن تراکم موی سر. در پیوند مو، موهای ناحیه پشت گوش و پشت سر را برداشت می شود و در منطقه مورد نیاز پیوند می شود . هر فردی در سن 15 سالگی حدود 100 هزا تار مو در قالب 30 تا 35 واحد مو دارد . این واحدهای مو شامل 1 ، 2 ، 3 یا 4 تایی به صورت دسته دسته در نقاط مختلف سر قرار دارد . بدن انسان بعد از تولد نمی تواند مویی تولید کند . در پیوند مو ، موهای اضافه بالای مو و پشت گوش در پشت سر استفاده می شود . روشهای کاشت مو در گذشته بر اساس برداشت مو تقسیم بندی شده است . به همین دلیل بسیاری از مراجعین تمرکز روی برداشت مو دارند در صورتی که خود روش های پیوند مو مهم تر است .

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش fit

در این روش گرافت به گرافت ( دانه دانه) مو با استفاده از پانچ از بانک مو برداشته می شود و کاشتی شبیه روش کاشت مو FUT می باشد .

ریزش مو بعد از کاشت مو به روش fit

در صورتی که بعد از کاشت مو ، مو رویش داشته باشد و تشخیص اولیه درست باشد و فرد ژن تاسی ناحیه دهنده را نداشته باشد موی کاشته شده دائمی است و دچار ریزش نمی شود . بزرگترین خطر اینست که تشخیص به درستی داده نمی شود . پزشک باید سوابق فامیلی و معاینه تشخیص دهد که آیا در آینده موی پشت سر و کنار گوش دچار ریزش می شود یا نه . در برخی افراد در سنین بالای 30 سالگی موهای این منطقه شروع به ریزش می کند .

در پیوند مو، موهای ناحیه پشت گوش و پشت سر را برداشت می شود و در منطقه مورد نیاز پیوند می شود .جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

بهترین قسمت برای کاشت مو به روش fit

اولین ناحیه پشت سر و ناحیه گوش می باشد . ولی بهترین ناحیه برای جایگزینی موی سر ، موهای قسمت ریش می باشد . این ناحیه بیشترین طول عمر را بعد از ناحیه پشت سر دارند . یعنی در هر 2 یا 3 سال یکبار می افتند . می توانند 20 تا 30 سال رشد کنند . ضخامت بسیار خوبی دارند . به همین دلیل موی خوبی است اما برای کاشت نیاز به تکنیک های بسیار حرفه ای دارد . زمانی از این ناحیه می توان مو برداشت کرد که فرد بانک خوبی در ناحیه پشت سر یا بالای گوش ندارد .

کاشت مو در خانم ها به روش fit

یکی از مواردی که برای پیوند مو کاندید هستند ، خانم هایی هستند که به طور طبیعی پیشانی بلندی دارند یا به تدریج و در طول زمان دچار عقب رفتگی شقیقه یا پیشانی می شوند.

کجا کاشت مو انجام بدیم ؟

افرادی که قبلا کاشت مو انجام داده اند اما ناموفق بوده است و کار به درستی انجام نشد است . این افراد به دلیل مراجعه به مراکز غیراستاندارد یا غیر تخصصی نتیجه موفقی مشاهده نکردند . باید توجه داشته باشید صرفا با مشاهده موردی که نتیجه درستی داشته به آن مرکز یا مطب مراجعه نکنید . بهتر است ابتدا درباره مرکز یا مطب تحقیق کنید . پزشک تخصص در زمینه پوست و مو داشته باشد . نمونه کارهای پزشک در این زمینه حتما مشاهده کنید.

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.
مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

Call Now Button