هزینه کاشت ابرو طبیعی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

هزینه کاشت ابرو طبیعی

هزینه کاشت ابرو طبیعی چقدر است ؟ کاشت ابرو عوارض دارد ؟ کاشت ابرو در مردان هم امکان دارد ؟ تجربیات کاشت ابرو چگونه است ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این موضوعات بپردازیم .

کاشت ابرو طبیعی برای چه افرادی مناسب است ؟

افرادی که دارای ابروهای کم پشت یا فاقد ابرو هستند معولا برای پیوند ابرو اقدام می کنند . دو دسته برای این جراحی معمولا اقدام می کنند :

  • افرادی که از ابتدا دارای ابروهای کم پشت هستند .
  • افرادی که به دلایلی از جمله زایمان ، درمان سرطان دچار ریزش ناگهانی ابرو می شوند .
عکسهای-کاشت-ابرو-طبیعی

عکسهای-کاشت-ابرو-طبیعی

بهترین روش کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو به روش های متفاوتی انجام می شود ولی در اینجا به جدیدترین و مناسبترین روش هایی که عوارض کمتری دارد می پردازیم :

  1. کاشت ابرو به روش FUE

در این روش موها از سر یا سایر قسمتهای بدن برداشته می شود و به نواحی مورد نظر ابرو پیوند داده می شود . این جراحی نیازی به بیهوشی انجام می شود . این روش نسبت به روش قدیمی FUT دارای مزایایی است از جمله :

  • می توان از موهای ساقر قسمتهای بدن به غیر از موی سر برای پیوند استفاده کرد.
  • درد و خونریزی کمتری دارد .
  • دوره نقاهت کوتاهتری دارد .
  • جای برش و اسکار بر روی پوست بر جای می گذارد .
  • بیهوشی نداشته و با بی حسی می توان کاشت را انجام داد.

به همین دلیل این روش طرفداران زیادی دارد .

جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست در غرب تهران با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید.  

  1. کاشت ابرو به روش SUT

این روش نیز یکی از جدیدترین روشهای کاشت ابرو می باشد که دارای کمترین عوارض می باشد . در این روش نیز جای اسکار و برش بر روی محل برداشت و کاشت باقی نمی ماند .

عوارض کاشت ابرو

یکی از نگرانی های افراد اینست که بعد از کاشت ابرو دچار عوارض می شوند یا نه؟ تکنیک در جراحی بسیار مهم است . زیرا استفاده از روش های مانند FUT به دلیل برش هایی که برای برداشت مو زده می شود عوارضی از جمله خونریزی ، اسکار بعد از بخیه ، کبودی ، تورم و خارش داشته باشد . البته این عوارض موقتی است و معمولا بعد از گذشت معمولا 3 روز برطرف می شود.در صورتی که این عوارض برطرف نشد حتما به پزشک خودتان اطلاع دهید .  اما در تکنیک های جدید این عوارض وجود ندارد .

فیلم کاشت ابرو 

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

استاندارد مشخصی برای هزینه کاشت ابرو وجود ندارد . زیرا میزان پیوند تارهای مو در همه افراد یکسان نیست . همچنین نوع تکنیکی که در این جراحی استفاده می شود در هزینه نهایی آن موثر می باشد . برخی از افراد تمایل به پیوند ابروی پرپشت دارند و برخی طبیعی . بنابراین هزینه آن برای هر فردی متفاوت می باشد .

شستشو بعد از کاشت ابرو

تا دو هفته به هیچ وجه به ابرویتان دست نزنید .۲۴ ساعت بعد از عمل سر را عقب برده و بشورید به طوری که آب بر روی ابرو نریزد .برای کسب اطلاعات بیشتر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

 

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.
مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

Call Now Button