مراقبت بعد از تزریق ژل به لب

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

مراقبت بعد از تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب در چند مرحله صورت می گیرد؟

آیا تزریق ژل به لب درد دارد؟

بعد از تزریق ژل به لب رعایت چه نکاتی الزامی می باشد؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون مراقبت بعد از تزریق ژل به لب گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

اخیرا خانم ها برای حجیم نمودن لب های خود از تکنیک و روش تزریق ژل به لب استفاده می کنند که روشی اثر بخش و مفید برای زیبا نمودن لب می باشد. لازم به ذکر است که بگوییم چنانچه خانم ها بخواهند نتایج این پروسه، اثر بخش باشد، باید مراقبت های بعد از تزریق ژل به لب را رعایت نمایند.

مراقبت بعد از تزریق ژل به لب

نکات مهم بعد از تزریق ژل لب

پزشک پوست در ابتدا قبل از تزریق ژل، لب را با پماد لیدوکایین بی حس می نماید در نتیجه بیمار هیچ گونه درد و ناراحتی را در حین تزریق احساس نمی کند.(شایان ذکر است که بگوییم چنانچه متقاضی نسبت به لیدوکایین حساسیت داشته باشد، حتما باید اطلاع دهد)

پروسه تزریق زمان بر نبوده و 15 تا 20 دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

ممکن است بعد از تزریق ژل هیالورونیک به لب مقداری تورم و کبودی در لب ایجاد شود که جای نگرانی ندارد و تا یکی دوهفته زمان می برد تا به فرم اصلی و طبیعی خود بازگردد. در صورتی که قرمزی و کبودی زیاد باشد، بیمار می تواند از کمپرس یخ استفاده کند.

قبل از تزریق بهتر است از داروهایی (مانند: آسپرین، پروفن، ژلوفن، وارفارین) که باعث انعقاد خون می شود اجتناب نماید، زیرا باعث خون مردگی یا خونریزی در لب می شود.

تزریق ژل به لب نیاز به استراحت خاصی ندارد و متقاضی بلافاصله بعد از تزریق می تواند به فعالیت و امور روزمره زندگی خود بازگردد.

بهتر است که تا یک هفته بعد از تزریق از مصرف مایعات داغ و گرم استفاده نشود.

ممکن است بعد از تزریق عدم تقارن در لب ظاهر شود که جای نگرانی ندارد، و طی یک هفته کاملا برطرف خواهد شد.

اجتناب از ماساژ دادن و دستکاری لب بعد از تزریق ژل، زیرا که باعث جابجا شدن مواد در لب شده و نتیجه تزریق را معکوس می کند.

تزریق ژل به لب معمولا طی دو جلسه صورت می گیرد، اما مشورت با پزشک پوست برای اطلاع بهتر و جامع تر الزامی است.

چکیده مطلب

متقاضی باید به پزشک پوستی مراجعه نماید که مطمئن باشد از مواد با کیفیت و خوب برای این فرآیند استفاده می کند، جدای از کیفیت مواد و ژل، پزشک پوست نیز باید مهارت بالایی برای تزریق داشته باشد. در صورتی که اطلاع کافی از پزشک ندارید بهتر است که نمونه کار و گالری تصاویر  قبل و بعد بیمار را مشاهده نماید و با افرادی که قبلا مراجعه نموده اند پرس و جو کنید.

امروزه طبق شاخص های زیبایی، تزریق ژل به لب به منظور حجیم کردن لب، بسیار پرطرفدار می باشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

پاسخ

Call Now Button