۱۲ دقیقه
عکس تزریق-ژل

تزریق ژل لب و ژل صورت چگونه انجام می شود؟

آنچه می خوانید...
Rate this post

امروزه طبق شاخص های زیبایی، تزریق ژل به منظور حجیم کردن، قرینه سازی و زاویه پردازی اجزا صورت بسیار  پرطرفدار می باشد. ژل ها و فیلر های مورد استفاده  در انواع و کیفیت های متنوع در بازار موجود می باشد.

ژل چیست؟

ژل موادی است که در بدن افراد یافت می شود و باعث روان شدن بافت های همبند خواهد شد. این ماده مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است و عملکرد شکل دهی و فرم دهی را بر عهده دارد. البته باید متذکر شویم که محبوب ترین برند ژل، اسید هیالورونیک می باشد، چرا که هیچ گونه عوارض و معایبی را برجای نمی گذارد.

اگر ژل را در موضع مذکور به درستی تزریق کنند، علاوه بر جذب شدن در پوست زیرین، به بهبود رطوبت و کیفیت آن نیز کمک شایانی می نماید.

ژل را در کدام نواحی تزریق می کنند؟

 1. قبل از تزریق ژل بهتر است پزشک خود را از بروز حساسیت های دارویی مطلع فرمایید.
 2. پس از تزریق به منظور کاهش کبودی و ورم های به وجود آمده، می توان از کیسه های آب سرد و یا یخ بر روی مکان تزریق استفاده کرد.
 3. خواب کامل و راحت در شب هنگام بعد از تزریق ژل و استفاده از بالشتک های بلند در زیر سر نیز می تواند ورم ناشی از تزریق فیلر را کاهش دهد.
 4. پس از تزریق، بیمار می بایست محل تزریق ژل  را به خوبی ماساژ دهد.

 

رعایت نکات مهم قبل و بعد از تزریق ژل

یکی از پروسه های بی خطر و غیر تهاجمی جهت شزیباسازی و برجسته نمودن برخی از مواضع صورت و یا بدن که بسیار مورد توجه افراد علی الخصوص جوانان واقع شده، تزریق ژل یا همان تزریق فیلر می باشد. اگر خواهان دانستن این موضوع هستید که بهترین برند تزریق فیلر یا ژل کدام است؟ و یا همچنین مراقبت های قبل و بعد از آن چگونه می باشد؟ بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا اطلاعات کافی و جامع در مورد تزریق ژل و کاندیدای مناسب آن را دریافت کنید. پس با ما همراه شوید…

ترمیم ژل لب
مراقبت بعد از تزریق ژل لب

انواع ژل

ژل را می توان براساس کارایی به سه دسته تقسیم کنند که شامل:

ژل هایی که از اسید لاکتیک ساخته شده و دیر در پوست جذب می شود. مدت زمان تاثیرگذاری آن یک تا یک سال و نیم است اما یکی از عوارض آن گلوله شدن آن در زیر پوست می باشد.

 • ژل هایی وجود دارد که به کلاژن سازی زیر پوست کمک می کند و نتایج عالی را برای متقاضی به همراه می آورد.
 • ژل هایی که از ترکیبات اکرولیک ساخته شده و به راحتی جذب پوست نمی شود و ممکن است که به صورت گلوله گلوله زیر پوست نمایان شود. شایان ذکر است که بگوییم دکتر پوست از این نوع ژل ها کم تر استفاده می کند.

مراحل تزریق ژل

 • متقاضی در ابتدا باید در پی یافتن پزشک پوست خوب و همراه با دانش زیاد و یا متخصص زیبایی باتجربه باشد که مورد معاینه قرار گیرد.
 • سپس پزشک به بررسی پرونده سلامت و اینکه از داروی خاصی استفاده می کند یا خیر می پردازد.
 • بعد از مشاوره و انتخاب بهترین برند ژل توسط فرد، محل مورد نیاز برای تزریق را تعیین می کنند.
 • پزشک قبل از پروسه تزریق موضع را با پمادهای لیدوکائین بی حس می کند و با سوزنی نازک استریل شده، مواد را به زیر پوست منتقل می کند.
 • اگر متقاضی با یک جلسه به نتیجه دلخواه نرسد، ممکن است که پزشک تعداد جلسات را به دو و یا سه جلسه ادامه دهد. اما تفاوتی که در جلسه اول با دیگر جلسات وجود دارد، این است که در اولین مرحله، میزان موادی که تزریق می شود، بیشتر است و نتایج در همان جلسه به خوبی قابل ملاحظه است و در دیگر مراحل نتایج بسیار کم و خفیف ظاهر می شود.

مزایای تزریق ژل

 • با تزریق ژل نتایج بلافاصله قابل مشاهده است.
 • این پروسه به هیچ گونه دارو و یا پمادی نیاز ندارد.
 • مدت زمان تزریق ژل 15 تا 20 دقیقه می باشد و زمان بر نیست.
 • چون محل تزریق ژل را با پمادهای لیدوکائین بی حس می کنند در نتیجه هیچ گونه درد و ناراحتی ندارد.
 • میزان رضایت افراد از تزریق آن بسیار بالا می باشد.
 • نیاز به دوره نقاهت و یا بستری شدن را ندارد.
 • ژل مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکاست.
 • در صورت عدم رضایت فرد، برگشت پذیر می باشد.
 • این پروسه غیر تهاجمی است که از ایمنی بالایی برخوردار می باشد.

نکته: روش های زیبایی دارای مزایا و معایبی است که باتوجه به سلامت و وضعیت بیمار و همچنین ویژگی های او، در انتخاب بهترین برند و مواضع مورد نیاز، کمک شایانی به دکتر پوست و یا متخصص زیبایی جهت درمان و تزریق می کند.

رعایت نکات مهم قبل و بعد از تزریق ژل
عکس قبل و بعد از تزریق ژل خط خنده

عوارض تزریق ژل چیست؟

هر کدام از جراحی های زیبایی و یا درمانی دارای عوارض و مزایایی است و هیچ گونه پروسه و یا عملی را نمی یابید که هیچ گونه عوارض جانبی را نداشته باشد ولو اندک.

عوارض نشات گرفته از تزریق ژل و یا تزریق فیلر بسیار به برند و نوع ژلی دارد که فرد انتخاب نموده است. اما ژل هایی وجود دارد که به مرور زمان در پوست قوام و شکل ثابت را می یابد و به بدن هیچ گونه واکنشی را نشان نمی دهد. با انتخاب نادرست ژل ممکن است که باعث ایجاد گلوله های در زیر پوست بشود که برای خارج نمودن آن فرد با مشکل مواجه می شود.

مهم ترین عامل در ایجاد عوارض در صورت، تکنیک نادرست و عدم تبحر پزشک می باشد که علاوه بر ضد عفونی نکردن و استریل ننمودن موضع، عفونت را ایجاد می کند. در اینجا نیز متذکر می شویم که این مورد نیز درمان دارد و با ضد میکروبی نمودن به راحتی قابل حل خواهد بود.

کاندیدای تزریق ژل

تزریق ژل را طیف سنی گسترده ای می توانند انجام دهند که پزشک باتوجه به هدف و نیاز متقاضی و پرونده سلامت اعمال می کند.

به طور کلی از این پروسه همه افراد خواه جوانان برای تزریق ژل در لب و یا افراد مسن برای برطرف نمودن چین و چروک می توانند استفاده نمایند و به مطب و یا کلینیک های زیبایی مراجعه کنند.

باید بگوییم که در صورتی که دارای بافت هایی که شل و یا چروک هستید، بهترین گزینه برای تزریق ژل و یا تزریق فیلر می باشید.

اقدامات قبل و بعد از تزریق ژل

 • فرد نباید بعد از تزریق موضع را ماساژ و یا فشار دهد.
 • فرد باید از رفتن به سولار و یا قرار گرفتن در معرض نورخورشید به مدت زیاد اجتناب کند، رعایت این نکته تا دو هفته الزامی می باشد.
 • تا 24 ساعت بعد از تزریق بهتر است که فعالیت های سنگینی صورت نگیرد، این امر باعث افزایش جریان و گردش خون می شود.
 • آرایش کردن بعد از تزریق هیچ گونه ممانعتی ندارد، اما بهتر آن است که تا 24 ساعت صورت نگیرد.
 • اگر تزریق ژل لب صورت گرفته باشد، تا 48 ساعت نباید نوشیدنی های داغ مصرف شود.
 • ممکن است که بعد از تزریق مقداری کبودی و خون مردگی در پوست ایجاد شود که کاملا طبیعی است و به مرور برطرف خواهد شد.
 • بهتر است که در روز اول تزریق از مصرف مقدار زیاد نمک خودداری شود، زیرا باعث تورم موضع می شود.
 • اگر ژل در ناحیه صورت تزریق شده باشد، نباید در حین خواب رو به صورت قرار بگیرید چرا که باعث منتشر شدن ژل در ناحیه صورت می شود.
رعایت نکات مهم قبل و بعد از تزریق ژل
مراقبت های بعد از تزریق ژل صورت

چکیده مطلب

متقاضی باید به پزشکی باتجربه و حاذق جهت تزریق ژل مراجعه کند تا علاوه بر به ارمغان آوردن صورت طبیعی، نتایج نیز کاملا موفقیت آمیز و ایده آل حاصل شود. برخی از افراد گمان می کنند که تزریق ژل به لب، ظاهر را غیر طبیعی جلوه می نماید در حالی که اگر با دوز پایین تزریق شود، علاوه بر طبیعی بودن، قابل تشخیص هم نخواهد بود.

برای مشاوره تزریق ژل صورت، ژل خط خنده، ژل گونه می توانید با شماره های 44961622 یا 09128914595 تماس بگیرید یا اسم و شماره تان را در فرم زیر وارد کنید:

 • پروتز گونه
 • پروتز چانه
 • زیبا نمودن بینی بدون نیاز به عمل
 • افتادگی زیر چشم و یا فرورفتگی های آن قسمت ها
 • اصلاح خط اخم
 • پروتز لب
 • جوان سازی دست ها
 • حجم دهی صورت
 • پروتز باسن
 • خطوط لب
 • کناره های تحتانی بینی در دو طرف
 • پروتز واژن
 • و…

تجربه تزریق ژل

در ذیل به تعدادی از تجربیات شخصی بیماران خواهیم  پرداخت:

 1. پیش زمینه ها و علایق خود را با پزشکتان در میان بگذارید. مانند زمانی که به منظور کوتاهی مو به آرایشگاه مراجعه می کنید، حتماً با خود نمونه کارهایی از پزشک معالجتان به همراه داشته باشد. این کار منجر به دخیل شدن نظر شما در هنگام تزریق ژل خواهد شد. اما همزمان می بایست از عملی بودن خواسته هایتان با بهره گیری از مشورت های پزشک معالج اطمینان حاصل کنید. سعی کنید انتخاب مدل از میان نمونه کارهای پزشک معالجتان باشد.
 2. قبل از درمان از قرص هایی نظیر آسپیرین، ایبو بروفن و ویتامین E در مقدار زیاد استفاده نکنید. همچنین پزشکان بیماران را از قرص هایی که باعث رقیق شدن خون می گردند به علت احتمال خونریزی پس از تزریق، منع می کنند.
 3. تا یک یا دو هفته بعد از تزریق ژل از رفتن به مهمانی خودداری کنید. کمی صبر کنید تا عوارض ناشی از تزریق ژل از بین برود.
 4. از سختگیری در رابطه با اندازه لب ها پرهیز کنید چراکه مدتی طول می کشد تا به اندازه آنها عادت نمایید. برای نتیجه گیری در مورد تزریق ژل به  صورت خود باید حداقل یک هفته صبر کرد. زیرا در اوایل تزریق ممکن است با تورم و کبودی مواجه شوید.
امروزه طبق شاخص های زیبایی، تزریق ژل به منظور حجیم کردن، قرینه سازی و زاویه پردازی اجزا صورت بسیار  پرطرفدار میباشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

آیا تزریق ژل درد دارد؟

تزریق ژل همانند تزریق هر ماده دیگری به بدن انسان ممکن است کمی ناملایمتی داشته باشد. اما بیمار می تواند برای جلوگیری از احساس درد پیش از تزریق با مشورت پزشک متخصص از بی حسی های موضعی بهره مند گردد.

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

تزریق ژل یا فیلر  با توجه به نوع مواد به کار رفته و دستمزد پزشک متخصص متغییر است. امروزه با گسترش روز افزون استفاده از ژل در نواح

عوارض تزریق ژل به صورت

 • عوارض و خطرات ژل های تزریقی کدام است؟
 • عوارض تزریق ژل در صورت چیست؟
 • مراقبت های بعد از تزریق ژل چگونه می باشد؟

برای اطلاع از عوارض تزریق ژل در صورت و یا تزریق ژل در گونه بهتر است که تا انتهای این مقاله را مطالعه نمایید تا در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایید. 

اخیرا یکی از پروسه هایی که در بین خانم ها بسیار رایج شده است، تزریق ژل ، تزریق فیلر و همچنین تزریق بوتاکس برای جوانسازی و از بین بردن افتادگی های صورت می باشد. گفته می شود که این نوع تزریقات فقط مختص صورت نیست و در دیگر اعضای بدن نیز در زمینه درمانی مورد استفاده قرار گرفته خواهد شد.

از جمله سوالاتی که متقاضیان در این زمینه دارند، این می باشد که آیا تزریق ژل و یا تزریق فیلر عوارضی را برای فرد به دنبال دارد و یا تا چه زمانی این مواد ماندگاریش را حفظ می کند؟

در پاسخ اظهار می کنیم که اگر فرد در ابتدا به یک دکتر پوست حاذق و باتجربه مراجعه نماید و همچنین برای این پروسه از بهترین مواد و برند استفاده کند، هیچ گونه عوارض و یا پیامدهای بدی را برای متقاضی ایجاد نمی کند.

در بیشتر مواقع مشاهده شده است که یکی از پیامدهای منفی این تزریق عدم آگاهی درست پزشک برای تزریق می باشد، چرا که با تکنیک نادرست و غیراصولی و همچنین موضع را به خوبی ضدعفونی نکردن باعث ایجاد عوارضی می شود.

شایان ذکر است که بگوییم برخی از عوارض مانند: تورم و التهاب بعد از تزریق ممکن است که نمایان شود که کاملا طبیعی است و در عرض 2 تا 3 کاملا برطرف خواهد شد، اما در صورتی که این علائم حادتر شود، مراجعه به دکتر پوست و یا متخصص زیبایی الزامی می باشد.

عوارض تزریق ژل به صورت
تزریق ژل به صورت

آیا تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی؟

انتخاب هر کدام از آن دو روش بسته به محل تزریق و تجویز پزشک پوست دارد، اغلب افرادی که خواهان تزریق چربی هستند از این مطلب بی اطلاع اند که تزریق چربی بستگی به سوخت و ساز بدن دارد و ممکن است در فردی یک سال ماندگاری داشته باشد و نتایج مطلوبی ایجاد کند اما در دیگری تنها یک هفته جواب دهد.

اقدامات قبل از تزریق ژل در صورت

 • پزشک در ابتدا آناتومی صورت را مورد بررسی قرار می دهد، با این روش از ضخامت پوست اطلاع پیدا می کند و سوزن مناسب را برای تزریق انتخاب خواهد کرد.
 • انتخاب بهترین و با کیفیت ترین نوع ژل جهت قرار گیری در عمق صورت.
 • قبل از تزریق بهتر است با کمپرس یخ موضع را بی حس نماید.
 • بهتر است که فرد توقعات و اهداف خود را از تزریق به پزشک بگوید.

اقدامات بعد از تزریق ژل در صورت

 • در صورتی که بعد از تزریق درد خفیف و یا التهاب ایجاد شود، می تواند با تجویز پزشک استامینوفن جهت التیام درد بخورد.
 • بعد از تزریق برای کنترل خون مردگی  باید تا 15 دقیقه از کیسه یخ استفاده شود.

توجه: در صورتی که فرد پزشک باتجربه انتخاب نموده باشد و از بهترین برند  و مواد برای این پروسه استفاده کند اما عوارض جانبی حادی ایجاد شود، ممکن است که فرد دارای بیماری باشد که از آن بی اطلاع است.

مراکز غیر قانونی و آرایشگاه ها که هیچگونه تضمینی در قبال عواقب پس از تزریق به بیمار نمی دهند اقدام به تزریق ژل می نمایند. گرچه اینگونه مراکز با قیمت کم تری این کار را انجام می دهند ولی با استفاده از مواد غیر مجاز، بیمار را در خطر مرگ قرار می دهند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

مطمئناً پس از هر تزریق یا جراحی مراقبت هایی پیش بینی می گردد که ما در اینجا به تعدادی از آنها خواهیم پرداخت:

 1. قبل از تزریق ژل بهتر است پزشک خود را از بروز حساسیت های دارویی مطلع فرمایید.
 2. پس از تزریق به منظور کاهش کبودی و ورم های به وجود آمده، می توان از کیسه های آب سرد و یا یخ بر روی مکان تزریق استفاده کرد.
 3. خواب کامل و راحت در شب هنگام بعد از تزریق ژل و استفاده از بالشتک های بلند در زیر سر نیز می تواند ورم ناشی از تزریق فیلر را کاهش دهد.
 4. پس از تزریق، بیمار می بایست محل تزریق ژل  را به خوبی ماساژ دهد.

 

رعایت نکات مهم قبل و بعد از تزریق ژل

یکی از پروسه های بی خطر و غیر تهاجمی جهت شزیباسازی و برجسته نمودن برخی از مواضع صورت و یا بدن که بسیار مورد توجه افراد علی الخصوص جوانان واقع شده، تزریق ژل یا همان تزریق فیلر می باشد. اگر خواهان دانستن این موضوع هستید که بهترین برند تزریق فیلر یا ژل کدام است؟ و یا همچنین مراقبت های قبل و بعد از آن چگونه می باشد؟ بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا اطلاعات کافی و جامع در مورد تزریق ژل و کاندیدای مناسب آن را دریافت کنید. پس با ما همراه شوید…

ترمیم ژل لب
مراقبت بعد از تزریق ژل لب

انواع ژل

ژل را می توان براساس کارایی به سه دسته تقسیم کنند که شامل:

ژل هایی که از اسید لاکتیک ساخته شده و دیر در پوست جذب می شود. مدت زمان تاثیرگذاری آن یک تا یک سال و نیم است اما یکی از عوارض آن گلوله شدن آن در زیر پوست می باشد.

 • ژل هایی وجود دارد که به کلاژن سازی زیر پوست کمک می کند و نتایج عالی را برای متقاضی به همراه می آورد.
 • ژل هایی که از ترکیبات اکرولیک ساخته شده و به راحتی جذب پوست نمی شود و ممکن است که به صورت گلوله گلوله زیر پوست نمایان شود. شایان ذکر است که بگوییم دکتر پوست از این نوع ژل ها کم تر استفاده می کند.

مراحل تزریق ژل

 • متقاضی در ابتدا باید در پی یافتن پزشک پوست خوب و همراه با دانش زیاد و یا متخصص زیبایی باتجربه باشد که مورد معاینه قرار گیرد.
 • سپس پزشک به بررسی پرونده سلامت و اینکه از داروی خاصی استفاده می کند یا خیر می پردازد.
 • بعد از مشاوره و انتخاب بهترین برند ژل توسط فرد، محل مورد نیاز برای تزریق را تعیین می کنند.
 • پزشک قبل از پروسه تزریق موضع را با پمادهای لیدوکائین بی حس می کند و با سوزنی نازک استریل شده، مواد را به زیر پوست منتقل می کند.
 • اگر متقاضی با یک جلسه به نتیجه دلخواه نرسد، ممکن است که پزشک تعداد جلسات را به دو و یا سه جلسه ادامه دهد. اما تفاوتی که در جلسه اول با دیگر جلسات وجود دارد، این است که در اولین مرحله، میزان موادی که تزریق می شود، بیشتر است و نتایج در همان جلسه به خوبی قابل ملاحظه است و در دیگر مراحل نتایج بسیار کم و خفیف ظاهر می شود.

مزایای تزریق ژل

 • با تزریق ژل نتایج بلافاصله قابل مشاهده است.
 • این پروسه به هیچ گونه دارو و یا پمادی نیاز ندارد.
 • مدت زمان تزریق ژل 15 تا 20 دقیقه می باشد و زمان بر نیست.
 • چون محل تزریق ژل را با پمادهای لیدوکائین بی حس می کنند در نتیجه هیچ گونه درد و ناراحتی ندارد.
 • میزان رضایت افراد از تزریق آن بسیار بالا می باشد.
 • نیاز به دوره نقاهت و یا بستری شدن را ندارد.
 • ژل مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکاست.
 • در صورت عدم رضایت فرد، برگشت پذیر می باشد.
 • این پروسه غیر تهاجمی است که از ایمنی بالایی برخوردار می باشد.

نکته: روش های زیبایی دارای مزایا و معایبی است که باتوجه به سلامت و وضعیت بیمار و همچنین ویژگی های او، در انتخاب بهترین برند و مواضع مورد نیاز، کمک شایانی به دکتر پوست و یا متخصص زیبایی جهت درمان و تزریق می کند.

رعایت نکات مهم قبل و بعد از تزریق ژل
عکس قبل و بعد از تزریق ژل خط خنده

عوارض تزریق ژل چیست؟

هر کدام از جراحی های زیبایی و یا درمانی دارای عوارض و مزایایی است و هیچ گونه پروسه و یا عملی را نمی یابید که هیچ گونه عوارض جانبی را نداشته باشد ولو اندک.

عوارض نشات گرفته از تزریق ژل و یا تزریق فیلر بسیار به برند و نوع ژلی دارد که فرد انتخاب نموده است. اما ژل هایی وجود دارد که به مرور زمان در پوست قوام و شکل ثابت را می یابد و به بدن هیچ گونه واکنشی را نشان نمی دهد. با انتخاب نادرست ژل ممکن است که باعث ایجاد گلوله های در زیر پوست بشود که برای خارج نمودن آن فرد با مشکل مواجه می شود.

مهم ترین عامل در ایجاد عوارض در صورت، تکنیک نادرست و عدم تبحر پزشک می باشد که علاوه بر ضد عفونی نکردن و استریل ننمودن موضع، عفونت را ایجاد می کند. در اینجا نیز متذکر می شویم که این مورد نیز درمان دارد و با ضد میکروبی نمودن به راحتی قابل حل خواهد بود.

کاندیدای تزریق ژل

تزریق ژل را طیف سنی گسترده ای می توانند انجام دهند که پزشک باتوجه به هدف و نیاز متقاضی و پرونده سلامت اعمال می کند.

به طور کلی از این پروسه همه افراد خواه جوانان برای تزریق ژل در لب و یا افراد مسن برای برطرف نمودن چین و چروک می توانند استفاده نمایند و به مطب و یا کلینیک های زیبایی مراجعه کنند.

باید بگوییم که در صورتی که دارای بافت هایی که شل و یا چروک هستید، بهترین گزینه برای تزریق ژل و یا تزریق فیلر می باشید.

اقدامات قبل و بعد از تزریق ژل

 • فرد نباید بعد از تزریق موضع را ماساژ و یا فشار دهد.
 • فرد باید از رفتن به سولار و یا قرار گرفتن در معرض نورخورشید به مدت زیاد اجتناب کند، رعایت این نکته تا دو هفته الزامی می باشد.
 • تا 24 ساعت بعد از تزریق بهتر است که فعالیت های سنگینی صورت نگیرد، این امر باعث افزایش جریان و گردش خون می شود.
 • آرایش کردن بعد از تزریق هیچ گونه ممانعتی ندارد، اما بهتر آن است که تا 24 ساعت صورت نگیرد.
 • اگر تزریق ژل لب صورت گرفته باشد، تا 48 ساعت نباید نوشیدنی های داغ مصرف شود.
 • ممکن است که بعد از تزریق مقداری کبودی و خون مردگی در پوست ایجاد شود که کاملا طبیعی است و به مرور برطرف خواهد شد.
 • بهتر است که در روز اول تزریق از مصرف مقدار زیاد نمک خودداری شود، زیرا باعث تورم موضع می شود.
 • اگر ژل در ناحیه صورت تزریق شده باشد، نباید در حین خواب رو به صورت قرار بگیرید چرا که باعث منتشر شدن ژل در ناحیه صورت می شود.
رعایت نکات مهم قبل و بعد از تزریق ژل
مراقبت های بعد از تزریق ژل صورت

چکیده مطلب

متقاضی باید به پزشکی باتجربه و حاذق جهت تزریق ژل مراجعه کند تا علاوه بر به ارمغان آوردن صورت طبیعی، نتایج نیز کاملا موفقیت آمیز و ایده آل حاصل شود. برخی از افراد گمان می کنند که تزریق ژل به لب، ظاهر را غیر طبیعی جلوه می نماید در حالی که اگر با دوز پایین تزریق شود، علاوه بر طبیعی بودن، قابل تشخیص هم نخواهد بود.

برای مشاوره تزریق ژل صورت، ژل خط خنده، ژل گونه می توانید با شماره های 44961622 یا 09128914595 تماس بگیرید یا اسم و شماره تان را در فرم زیر وارد کنید:

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران (ارتش) فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *