کاشت ابروی طبیعی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کاشت ابروی طبیعی

آیا می توان بعد از کاشت ابرو صورت را شست؟

علت ریزش و یا تحلیل ابرو چه می باشد؟

چه نکاتی را باید بعد از کاشت ابرو رعایت کرد؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون کاشت ابروی طبیعی گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

ابروها بعد از چشم ها بخش مهم زیبایی صورت است که امروزه بعد از کاشت مو از استقبال بی نظیردر بین خانم ها برخوردار شده است.

تحلیل ابرو به علل زیادی رخ می دهد که یکی از مهم ترین آن نازک کردن بیش از حد ابرو و یا تاتو نمودن آن می باشد که آسیب زیادی را به ابرو می رساند. این پروسه باعث می شود که خانم ها برای جبران آن به کاشت ابروی طبیعی روی آورند.

کاشت ابروی طبیعی

علل ریزش یا تحلیل ابرو عبارتند از:

  • کم پشتی ژنتیکی ابرو
  • کم کاری تیروئید
  • آلوپسی آرئاتا
  • ضربه و آسیب
  • تریکوتیلومانیا یا کندن ابروها در حالت عصبی

شایان ذکر است که بگوییم که همه افراد می توانند کاشت ابرو را انجام دهند و دکتر پوست ازبهترین محل فولیکول های سر، مو را انتخاب کرده و در بهترین قسمت ابرو می کارد. دکتر هیچ گاه از موهای مجعد و فر برای کاشت استفاده نمی کند و زمانی که پیوند را انجام می دهد در آقایان اغلب افقی و روی لبه استخوانی حدقه چشم صورت می گیرد اما زنان در قسمت لبه استخوانی فاصله گرفته و قوس ابرو صورت می گیرد.

روش کاشت ابرو چگونه است؟

دکتر پوست در ابتدا ابرو را به سه قسمت مساوی تقسیم می نماید که شامل: تاج و بدنه و دم ابرو است.

در ابتدا در قسمت تاج، ابرو را به صورت زاویه دار رو به بالا می خوابانند تا حالت عمودی به خود نگیرد.

اما در قسمت بدنه ابرو اقدام به زاویه کردن و خواباندن تاج و دم ابرو می کنند تا مو به صورت مماس در صورت کاشته نشود. در این مرحله از موهایی استفاده می شود که ضخیم و مجعد نیست.

در مرحله آخر فقط منافذ ابرو نسبت به موها باید بسیار نازک و کوچکتر باشد زیرا که اگر این اصول رعایت نشود در حالت رشد ابرو شاهد رشد و خروجی ابروهایی با حالت ضخیم و غیر طبیعی خواهیم بود. دکتر پوست تاکید می کند که کاشت باید خیلی به هم نزدیک و پرتراکم باشد و پوست نیز در زیر ابرو قابل رویت نباشد.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو عبارتند از:

بعد از پروسه کاشت مقداری خونریزی و تورم رخ می دهد، که جای نگرانی ندارد و به مرور برطرف می شود.

اگر بعد از کاشت ابروی طبیعی خارش و سوزش رخ دهد، تحت هیچ شرایطی نباید ناحیه کاشت را خاراند.

بهتر است که تا 4 روز از شستن کامل صورت به خصوص قسمت ابروها خودداری شود تا محل با پوست صورت همخوانی پیدا نماید.

چکیده مطلب

کاشت ابرو هیچ گونه درد و ناراحتی ندارد مخصوصا این که پزشک پوست در ابتدا ناحیه کاشت را بی حس می نماید تا متقاضی  دردی را متوجه نشود. چون ناحیه دور چشم بسیار حساس است به همین دلیل ممکن است که مقداری ورم و کبودی رخ دهد که با گذر چند روز کاملا محو خواهد شد.

امروزه طبق شاخص های زیبایی، کاشت ابروی طبیعی بسیار پرطرفدار می باشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.
مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

Call Now Button