مراحل کاشت ابرو

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

مراحل کاشت ابرو

آیا شما هم از کم پشتی ابروهای خود رنج می برید؟آیا شما هم قصد انجام کاشت ابرو را دارید؟

برای آگاهی از مراحل کاشت ابرو در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعاتی را بدست آورید.

کاشت ابرو

کسانی که دارای ابروهای کم پشتی هستند و خواهان ابروهای پرپشت و زیبا می باشند بهتر است ابتدا به پزشک مراجعه کرده و پزشک با تجویز داروهایی مانند داروهای ویتامین، کمبود ویتامین بدن فرد را جبران کند یا با انجام آزمایش هایی اطمینان حاصل کند که فرد مشکلات هورمونی ندارد.اگر استفاده از روش دارویی برای فرد بی اثر باشد، در این صورت می توان از گزینه کاشت ابرو برای پرپشت تر شدن ابروها استفاده کرد.همچنین برای کسانی که از تاتو ابرو خود ناراضی هستند و به دنبال روشی برای پرپشت تر کردن ابروهای خود می باشند می توانند کاشت ابرو را انجام دهند.

نکات مهم در مورد کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو

ممکن است فرد به دلیل رنگ کردن ابرو یا سوختگی در ناحیه ابرو دچار ریزش ابرو شده باشد.بهترین روش برای پرپشت کردن ابروها استفاده از کاشت ابرو برای ابروها می باشد.برای انجام کاشت ابرو، از موهای ناحیه پشت سر خود فرد گرفته می شود.کاشت ابرو از اتقال گرفت ها از قسمت پشت سر به ناحیه ابرو استفاده می شود.این کار باید تحت نظر تیم پزشکی و خود پزشک انجام گیرد.برای انجام کاشت ابرو از نوار باریکی از پشت سر استفاده می شود و موها به صورت تک تک در ابروها کاشته می شود. برای انجام این کار، نیاز به بیهوشی و تراشیدن ابروها نمی باشد و فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود.به راحتی می توان ابروهای زیبایی در ناحیه ابروها طراحی کرد.این موها را در ناحیه طراحی شده قرار داد و گرفت ها را دراین ناحیه کاشت.

طراحی ابرو به راحتی قابل انجام است و متناسب با صورت هر فرد می توان این کار را انجام داد.علاوه بر اینکه در قسمت ابروی خود فرد ابرو کاشته می شود. اطراف آن را نیز با طراحی مناسب می توان کاشت ابرو را انجام داد.این موهای کاشته شده قابلیت رشد دارد.

کسانی که دارای ابروهای کم پشتی هستند و خواهان ابروهای پرپشتی می باشند. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

آیا بر روی تاتو می توان کاشت ابرو را انجام داد؟

بله، بر روی تاتو نیز می توان کاشت ابرو را انجام داد و هیچ مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند.

کسانی که ابروی آن ها دچار زخم و شکستگی می باشد آیا می توانند کاشت ابرو را انجام دهند؟

باید فرد به کلینیک زیبایی مراجعه کند و تحت نظر پزشک مشخص شود که آیا می توان کاشت ابرو را انجام داد یا خیر.

آیا ابروهایی که کاشته می شوند قابل رشد هستند؟

بله، در ابتدا رشد  این ابروها بسیار زیاد است.فرد تا 1 سال مرتبا مجبور است ابروهای خود را کوتاه کند و بسته به خونرسانی که در قسمت ابروها وجود دارد، ابروهایی که کاشته می شوند، حدود 90 تا 95 درصد شبیه ابروهای طبیعی می شود.

عوارض کاشت ابرو

  • کاشت ابروی نازیبا
  • جای اسکار

مواردی که ذکر شد در مواقعی اتفاق می افتد که تکنسین مهارت کافی در انجام کاشت ابرو را نداشته باشد و اگر تکنسین مهارت کافی برای انجام این کار را داشته باشد هیچ گونه مشکلی برای فرد ایجاد نمی شود.

شما برای انجام کاشت ابروی خود می توانید از بهترین پزشک در این زمینه، دکتر زمانی مشاوره بگیرید.

 

 

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

پاسخ

Call Now Button