کاشت ریش

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

کاشت ریش

یکی از جذابیت ها در مردان داشتن چهره ای مردانه است یکی از مهم ترین مواردی که در جذابیت فرد موثر می باشد داشتن ریش و سبیل است . برخی از افراد به طور ارثی ریش ندارند یا ریش های کم پشتی دارند . در برخی موارد نیز افراد به دلیل سوختگی یا برخی بیماری ها دچار کم پشتی یا تاسی ریش می شوند. امروزه برای این افراد می توان از روش کاشت ریش استفاده کرد .

سن کاشت ریش

افرادی که از سن بلوغشان گذشته باشد تا ریش و سبیل به رشد کامل خود رسیده باشد که معمولا 20 سالگی می باشد می توانند برای کاشت ریش اقدام کنند . در ابتدا دکتر پوست به بررسی فرد از نظر داشتن ژن تاسی می پردازد . سپس اولویت بندی می شود تا بانک مو را برای کدام قسمت نگه دارند . اگر بانک موی خوبی داشته باشند و نیازی به پیوند ریش در آینده نداشته باشند به راحتی می توانند کاشت خوب و زیبایی داشته باشند . البته این موضوع در بررسی ها و معاینات قبل از پیوند مشخص می شود .

فیلم کاشت ریش 

نکات مهم در کاشت ریش

در کاشت ریش دگتر باید به نکاتی از قبیل موارد ذیل توجه کرد :

  • توجه به زاویه ی ریش می باشد که مانند زاویه ابروها خاص است و باید در هنگام کاشت به آن توجه داشت .
  • سایز سوراخ هایی که ریش در کاشته می شود بسیار مهم باشد اگر این سوراخ ها بزرگ باشد برجسته و غیرطبیعی می شود . امروزه با تکنیک های جدید سوراخ های ظریفی در پوست ایجاد می شود که طبیعی می باشد .

جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست در غرب تهران با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید. 

روش های کاشت ریش

کاشت ریش به روش FUT

.در این روش نواری 3 تا 4 اینچی از موهای پشت سر فرد برداشته می شود و به گرافت های کوچکی که 4 تارمویی است تقسیم می شود و در محل مناسب کاشته می شود. عیب این روش اینست که ممکن است اسکار ناشی از برداشتن مو در سر و محل ریش باقی بماند .

عکس کاشت ریش

عکس کاشت ریش

کاشت مو به روش FUE

بهترین روش کاشت ریش FUT است زیرا جای بخیه و اسکارباقی نمی ماند. به همین دلیل این روش طرفداران زیادی دارد .

کاشت ریش به روش SUT

این متد تحولی نو را در پیوند موی طبیعی و قابل رشد برای ریش دارد که با توجه به توالی بسیار بالا و خوب و خط رویش بسیار طبیعی می باشد ، را انجام پذیر کرده است . همچنین از مزایای این تکنیک می توان گفت که دیگر نیازی به کوتاهی موهای شخص نبوده و فرد می تواند ریش های کاشته شده و تراکم آن را در همان روز کاشت ببیند .

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

پاسخ

Call Now Button