کاشت ریش در غرب تهران

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کاشت ریش در غرب تهران

هزینه کاشت ریش چقدر می باشد؟

برای کاشت ریش طبیعی باید به کجا مراجعه نماییم؟

در این مقاله به بررسی کاشت ریش در غرب تهران پرداخته شده است، جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

امروزه آقایان جهت تکمیل زیبایشان بیشتر به ریش های خود توجه می کنند و براین باورند که هیچ چیز به اندازه ریش نمی تواند به آن ها جذابیت ببخشد. این عامل باعث شده است که تمام توجه خود را برای حفظ و زیباسازی هر چه بیشترآن اقدام ورزند.

اما برخی از مردان به علت بعضی شرایط ریش های خود را از دست داده اند یا ریش آنان کم پشت شده است، به همین دلیل به مطب و کلینیک های کاشت ریش و سبیل طبیعی مراجعه می کنند تا پیوند را انجام دهند.

کاشت ریش در غرب تهران

علل ریزش ریش و سبیل

در ابتدا متذکرمی شویم که علل ریزش ریش و سبیل تحت شرایط متعددی صورت می گیرد، که عبارتند از:

  • مسائل ژنتیکی و ارثی
  • داشتن برخی بیماری های پوستی مخصوصا در ناحیه صورت
  • استفاده بیش از حد از لیزر برای برداشتن موهای صورت
  • ضربه و آسیب شدید
  • عوامل بیرونی مثل: سوختگی یا قرار گیری در محیط اسیدی و شیمیایی
  • اعمال برخی ازجراحی ها
  • و…

 شایان ذکر است که بگوییم هدف آقایان با پیوند ریش و سبیل این می باشد که، ریش خود را حجیم و ضخیم نمایند تا قسمت های خالی پوشش داده شود و چهره ی زیبا را برایشان به ارمغان بیاورد.

کاشت ریش و سبیل توسط چه کسی صورت می گیرد؟

برای این پروسه مراجعه به مراکز و مطب متخصصان و دکتر پوست خوب بسیار حائز اهمیت می باشد، هرچقدر فرد در انتخاب محل و مطب پزشک هوشیار باشد، نتیجه مطلوب و ایده آل را برای متقاضی به همراه خواهد آورد.

دکتر پوست در ابتدا وضعیت ریش و سبیل را بررسی می کند و سپس باتوجه به شرایط و ضخامت پوست صورت بهترین متد را انتخاب می کند. قبل از شروع پروسه پزشک تمام مراقبت های قبل و بعد از کاشت را به فرد آموزش می دهد.

جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست در غرب تهران با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید

هزینه کاشت ریش و سبیل

افراد باید برای کاشت ریش به مطب و یا مرکزی مراجعه نمایند که علاوه برتبحر پزشک، تخصص بالایی نیز داشته باشد، چراکه با پیوند نادرست ممکن است علاوه برایجاد برخی ازعوارض جانبی، صورت را نیز زشت جلوه دهد.

بهتر است که افراد ملاک خود را بر هزینه نگذارند و به خبرگی متخصص قرار دهند. زیرا در صورت نارضایتی متقاضی هزینه مضاعف خواهد شد.

کاشت ریش و سبیل هیچ گونه درد و ناراحتی ندارد و پزشک قبل از شروع موقعیت را بی حس می کند تا عارضه ی رخ ندهد.

 بهترین مطب و یا مرکز برای کاشت ریش کجاست؟

به طور قطعی نمی تواند مرکز و یا کلینیکی را برتر از دیگری بدانیم و معرفی کنیم، اما جهت آگاه سازی می توانیم توصیه نماییم که افراد باید به سابقه تخصصی پزشک و میزان رضایت مراجعه کنندگان توجه کنند، همچنین نمونه کارها و مراجعین را از نزدیک ملاحظه نمایند.

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

پاسخ

Call Now Button