کاشت ابرو با موی طبیعی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کاشت ابرو با موی طبیعی

آیا کاشت ابرو با موی طبیعی عوارض جانبی دارد؟

مدت زمان کاشت ابروبا موی طبیعی چقدر است؟

در این مقاله به توضیح جامع و مفصل پیرامون کاشت ابرو با موی طبیعی گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

یکی از راههایی که می توان ابروهای کم پشت و نازک خود را اصلاح کرد، کاشت یا پیوند ابرو می باشد که هیچ گونه درد و ناراحتی را ندارد. اخیرا این روش درمانی و زیبایی در بین زنان از استقبال زیادی برخوردار شده است به طوری که آقایان نیز به آن تمایل نشان می دهند. کاشت ابروی طبیعی همچون کاشت مو و یا کاشت ریش می باشد با این تفاوت که چون پروسه ی حساس است نیاز به دقت و ظرافت زیادی در کار را دارد.

کاشت ابرو با موی طبیعی

روش کاشت ابرو با موی طبیعی

دکتر پوست در ابتدا موهای کنار گوش را برای پیوند جمع آوری می کند زیرا که موهای آن ناحیه نرم می باشد. در وهله ی اول یک شکاف در سر ایجاد می شود تا به راحتی بتوانند مو را خارج کنند سپس زیر میکروسکوپ می برند تا پیازهای مو را جدا کنند و در قسمت ابروها بکارند تا به صورت طبیعی و نرمال جلوه دهد. یکی از دلایلی که پزشک برای کاشت ابرو از موی سر فرد استفاده می کند در این است که چون موی خود متقاضی است به مرور شروع به رشد می کند و می تواند به راحتی آن را مرتب و حتی اصلاح کند.

این پروسه مانند کاشت مو است و بعد از مدتی تمام ابروهای پیوند خورده، ریزش می کند و بعد از 3 الی 4 ماه مجددا شروع به رویش می کند. اما نتاج این فرآیند بعد از 6 ماه  قابل مشاهده است.

مدت زمان کاشت ابرو با موی طبیعی

متقاضی با مراجعه به دکتر پوست در ابتدا مشاوره های لازم را به فرد می دهد و سپس پروسه را شروع می کند. مدت زمان این پیوند 4 تا 7 ساعت می باشد که برای این که فرد هیچ گونه درد و ناراحتی را احساس نکند از بی حسی های موضعی و یا پمادهای حاوی لیدوکایین استفاده می نماید. پزشک با گرفتن 200 تا 400 مو اقدام به کاشت آن در ناحیه ابرو می کند.

آیا کاشت ابرو با موی طبیعی عوارض جانبی را به همراه دارد؟

این روش از مقداری عوارض مانند: ورم و کبودی در اطراف چشم ها را دارد اما جای نگرانی ندارد و بعد از یک هفته کاملا برطرف خواهد شد، برای این که سریع تر کبودی ها برطرف شود، می توان از کمپرس یخ در اطراف چشم استفاده شود.

چکیده مطلب

 کاشت ابرو با موی طبیعی روشی تخصص و حرفه ی می باشد وهر پزشکی قادر به انجام آن نیست چرا که باید با فیزیولوژی مو و جهت رویش مو آشنا باشد. از این جهت متذکر می شویم که حتما باید به پزشک پوست باتجربه مراجعه شود، در برخی موارد افرادی را مشاهده کرده ایم که با کاشت ابروی غیر اصولی و صحیح شکل صورت زشت و نامناسب شده است.

امروزه طبق شاخص های زیبایی، کاشت ابرو با موی طبیعی بسیار پرطرفدار می باشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.
مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

Call Now Button