هایفوتراپی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

هایفوتراپی

ضخامت پوست انسان تقریبا 5 میلیمتر است که 1.5 میلیمتر اولیه آن درم نام دارد و 1.5 میلیمتر بعدی را به نام بافت زیرسطحی می شناسند و در نهایت یک لایه عضلانی در عمق پوست وجود دارد که بیشتر پستی و بلندی های پوست از آن ناشی می شود .

هایفوتراپی چیست ؟

هایفوتراپی در واقع جوانسازی با استفاده از تکنولوژی امواج اولتراسوند می باشد . روش های زیادی برای جوانسازی صورت وجود دارد از جمله لیزر، آر اف فرکشنال که بافت پوست را ترمیم می کرد . در باره این روش ها مشکلی وجود داشت : توانایی دسترسی به عمق بافت وجود نداشته در نتیجه تا 2.5 -3 میلیمتر دسترسی به عمق بافت وجود داشت . از زمانی که از تکنولوژی هایفو استفاده می شود ، دسترسی با بافت های زیرین پوست از جمله بافت نگهدارنده صورت وجود دارد .

هایفوتراپی

هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی

امواج اولتراسوند در هایفوتراپی با تحت تاثیر قرار دادن لایه های داخلی پوست در آن لایه ها ایجاد جمع شدگی می کنند و باعث به وجود آمدن پوستی صاف و بدون چین و چروک می شود . همچنین امواج اولتراسوند با تحریک غدد زیر پوستی تولید کلاژن و فیبروپلاست را سرعت می بخشد و این امر در بازگشت خاصیت پلاستیک پوست بسیار موثر است . با استفاده ازدستگاه هایفوتراپی ناحیه اتصال پوست با عضله به نام اسمس سوخته می شود . زمانی که سوخته می شود گلبولهای سفید آن را از بین می برند و ناحیه اسمسی که ضخیم تر و جوان تر است به وجود می آید . با این روش نه تنها صورت لیفت می شود بلکه عضله در جای خود قرار گرفته و دیگر افتاده نیست .

هایفوتراپی در واقع جوانسازی با استفاده از تکنولوژی امواج اولتراسوند می باشد .جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

هایفوتراپی برای همه مناسب است ؟

هایفوتراپی برای افرادی که سن بالایی دارند یا دارای پوست بسیار افتاده ای هستند مناسب است . با این روش در واقع لیفت و سفت کردن صورت انجام می شود .

قیمت هایفوتراپی

قیمت هایفوتراپی بستگی به نوع دستگاه و کیفیت آن دارد . اما باید توجه داشت که این کار نیاز به تخصص و تبحر کافی دارد . زیرا در صورتیکه از بهترین دستگاه استفاده شود اما اپراتور مهارت کافی در استفاده از آن را نداشته باشد تاثیری مشاهده نمی شود . بنابراین حتما به این نکته توجه داشته باشید .

دوره نقاهت هایفوتراپی

این روش بدون جراحی است و دوره نقاهت خاصی ندارد . تشخیص کانال های افتادگی و چین و چروک امری مهم در این روش می باشد که این کار باید توسط فرد متخصص انجام شود .

ماندگاری هایفوتراپی

تاثیر اولیه هایفوتراپی در هفته اول قابل مشاهده است اما برای مشاهده جمع شدگی و رفع افتادگی پوست 180 روز باید منتظر بود . ولی فرد تا دو هفته اول پوست بسیار زیبایی دارد . برای تاثیر بهتر توصیه می شود ماه اول میوه های تازه و ویتامین ها مصرف شود .

مطالب مرتبط با این مقاله :

مزوتراپی

پاسخ

Call Now Button