هایفوتراپی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

هایفوتراپی

ضخامت پوست انسان تقریبا 5 میلیمتر است که 1.5 میلیمتر اولیه آن درم نام دارد و 1.5 میلیمتر بعدی را به نام بافت زیرسطحی می شناسند و در نهایت یک لایه عضلانی در عمق پوست وجود دارد که بیشتر پستی و بلندی های پوست از آن ناشی می شود .

هایفوتراپی چیست ؟

هایفوتراپی در واقع جوانسازی با استفاده از تکنولوژی امواج اولتراسوند می باشد . روش های زیادی برای جوانسازی صورت وجود دارد از جمله لیزر، آر اف فرکشنال که بافت پوست را ترمیم می کرد . در باره این روش ها مشکلی وجود داشت : توانایی دسترسی به عمق بافت وجود نداشته در نتیجه تا 2.5 -3 میلیمتر دسترسی به عمق بافت وجود داشت . از زمانی که از تکنولوژی هایفو استفاده می شود ، دسترسی با بافت های زیرین پوست از جمله بافت نگهدارنده صورت وجود دارد .

هایفوتراپی

هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی

امواج اولتراسوند در هایفوتراپی با تحت تاثیر قرار دادن لایه های داخلی پوست در آن لایه ها ایجاد جمع شدگی می کنند و باعث به وجود آمدن پوستی صاف و بدون چین و چروک می شود . همچنین امواج اولتراسوند با تحریک غدد زیر پوستی تولید کلاژن و فیبروپلاست را سرعت می بخشد و این امر در بازگشت خاصیت پلاستیک پوست بسیار موثر است . با استفاده ازدستگاه هایفوتراپی ناحیه اتصال پوست با عضله به نام اسمس سوخته می شود . زمانی که سوخته می شود گلبولهای سفید آن را از بین می برند و ناحیه اسمسی که ضخیم تر و جوان تر است به وجود می آید . با این روش نه تنها صورت لیفت می شود بلکه عضله در جای خود قرار گرفته و دیگر افتاده نیست .

هایفوتراپی در واقع جوانسازی با استفاده از تکنولوژی امواج اولتراسوند می باشد .جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

هایفوتراپی برای همه مناسب است ؟

هایفوتراپی برای افرادی که سن بالایی دارند یا دارای پوست بسیار افتاده ای هستند مناسب است . با این روش در واقع لیفت و سفت کردن صورت انجام می شود .

قیمت هایفوتراپی

قیمت هایفوتراپی بستگی به نوع دستگاه و کیفیت آن دارد . اما باید توجه داشت که این کار نیاز به تخصص و تبحر کافی دارد . زیرا در صورتیکه از بهترین دستگاه استفاده شود اما اپراتور مهارت کافی در استفاده از آن را نداشته باشد تاثیری مشاهده نمی شود . بنابراین حتما به این نکته توجه داشته باشید .

دوره نقاهت هایفوتراپی

این روش بدون جراحی است و دوره نقاهت خاصی ندارد . تشخیص کانال های افتادگی و چین و چروک امری مهم در این روش می باشد که این کار باید توسط فرد متخصص انجام شود .

ماندگاری هایفوتراپی

تاثیر اولیه هایفوتراپی در هفته اول قابل مشاهده است اما برای مشاهده جمع شدگی و رفع افتادگی پوست 180 روز باید منتظر بود . ولی فرد تا دو هفته اول پوست بسیار زیبایی دارد . برای تاثیر بهتر توصیه می شود ماه اول میوه های تازه و ویتامین ها مصرف شود .

مطالب مرتبط با این مقاله :

مزوتراپی

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

پاسخ

Call Now Button