نکات مهم در مورد کاشت ابرو

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

نکات مهم در مورد کاشت ابرو

چگونه می توان بر روی ابروی تاتو شده کاشت ابرو را انجام داد؟

آیا کاشت ابرو بر روی تاتو طبیعی به نظر می رسد؟

در این مقاله توضیحات جامع و اساسی پیرامون کاشت ابرو گردآوری شده است. جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس لطفا با ما همراه باشید.

افرادی که ابروی تاتو دارند و می خواهند که در مکان تاتو شده، کاشت ابرو را انجام دهند ممکن است که خط تاتو در مکان کاشت مقداری نمایان شود به همین دلیل است که دکتر پوست تاکید می کند قبل از شروع این پروسه ابتدا باید رنگ ابرو را از بین ببرند به خصوص رنگ هایی که به صورت غیر عادی است مثل سبز یا مسی و قرمز.

نکات مهم در مورد کاشت ابرو

برای برطرف کردن رنگ تاتو ابتدا باید لیزر انجام دهند و تا رنگ غیر طبیعی از زیر موهای ابروی کاشت شده بیرون زده نشود.  لیزر کردن تاتو باعث می شود که رنگ آن کمتر شود و سپس به راحتی می توان کاشت را انجام داد.

چون کاشت ابرو یک بار انجام می گیرد به همین دلیل بهتر است که خود متقاضی در مناسب ترین حال ممکن باشد. بدین صورت که آزمایش خون و فشار خون در حد نرمال و طبیعی را داشته باشد.

قبل و بعد از کاشت بهتر است که متقاضی سیگار و قلیان نکشد تا در زمان انجام آن بهترین و ایده آل ترین نتیجه را به متقاضی بدهد.

توصیه دکتر پوست باتجربه و حاذق بر این است که چنانچه فرد صبر نماید تا رنگ ابروی تاتو شده با لیزرکاملا برطرف شود و سپس اقدام به کاشت ابرو نماید، بی شک ارزشمند بوده و بهترین نتیجه را برای متقاضی به همراه خواهد آورد.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

برخی مراقبت ها بعد از کاشت ابرو عبارتند از:

افراد بهتر است که بعد از کاشت ابرو تا می توانند پوست ناحیه کاشت را تمیز نگه دارند و تا جایی که ممکن است از مواد آرایشی مانند سایه ابرو یا ریمل ابرو استفاده نکنند مگر به ناچار و برای مهمانی ها بهتر است که از مداد ابرو نوع خشک و نه چرب استفاده کنند. در صورت مراجعت به منزل در اسرع وقت اقدام به پاکسازی آن با گوش پاکن به صورت کامل و آرام نمایند.

اگر متقاضی خواهان شستشوی آن است بهتر است که با آب و صابون بچه آن را بشوید. اغلب افرادی که پوستی چرب دارند بهتر است که برای پاکسازی از این روش استفاده کنند. در صورتی که تمیز نشود به جوش و مشکلات دیگر تبدیل خواهد شد که کاشت ابرو را برای پزشک پوست سخت خواهد نمود.

امروزه طبق شاخص های زیبایی، نکات مهم در مورد کاشت ابرو بسیار پرطرفدار می باشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

پاسخ

Call Now Button