آیا کاشت ریش و سبیل امکان پذیر است؟

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

آیا کاشت ریش و سبیل امکان پذیر است؟

کاشت ریش و سبیل چیست؟

مدت زمان کاشت ریش چقدر است؟

رعایت چه نکاتی بعد از کاشت ریش و مو الزامی است؟

در این مقاله سعی نموده ایم به پاسخ این سوال آیا کاشت ریش و سبیل امکان پذیر است؟ بپردازیم جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه بفرمایید. پس با ما همراه شوید.

یکی از مواردی که باعث جذابیت آقایان می شود، داشتن ریش و سبیل می باشد که باعث افزایش اعتمادبه نفس در آنان نیزمی خواهد شد، اما در بعضی مواقع رشد ریش و سبیل در مردان به کندی رخ می دهد. این پیامد می تواند براساس برخی عوامل محیطی و ژنتیکی باشد که آنان را از داشتن ریش و سبیل بی بهره می کند به همین دلیل این عارضه باعث هدایتشان به سوی کلینیک های زیبایی و دکتر پوست جهت کاشت می شود.

آیا کاشت ریش و سبیل امکان پذیر است؟

علل ریزش یا نداشتن ریش و سبیل

  • انجام برخی از جراحی ها
  • سوختگی و زخم
  • داشتن برخی از بیماری ها
  • ضربه و بریدگی
  • عدم داشتن فولیکول های کافی برای رشد مو
  • عوامل ارثی و مادرزادی
  • نداشتن هورمون آندروژن مردانه

روش کاشت ریش و سبیل

دکتر پوست در ابتدا فولیکول های سر را جهت کاشت در قسمت صورت دریافت می کند و در صورت سوراخ هایی ایجاد می نماید تا فولیکول ها را با سوزنی ریز و نازکی پیوند دهد این پروسه بسیار حساس و نیاز به دقت بالایی دارد چرا که جهت کاشت موها باید با زاویه خواب یکی باشد. اگر این مورد به خوبی رعایت شود، کاشت ریش بسیار طبیعی خواهد شد.

کاندیدای کاشت ریش و سبیل به روش طبیعی

کاشت ریش بسیار مناسب افرادی است که در جریان عوامل بیرونی و محیطی مانند : ضربه ، بریدگی ، اسکار و… ریش خود را از دست داده اند، مناسب می باشد، چراکه باعث مخفی شدن آنان شده و قسمت های عیب دار را پوشش می دهد.

این روش برای افرادی که دوست دارند در چانه ته ریش داشته باشند و از کم پشتی آن رنج می برند، بسیار مناسب است.

این روش مناسب افرادی است که خواهان افزایش بیش از حد در شکل و فرم چهره اند. در واقع می توان گفت این روش برای متقاضیانی تجویز می شود که خواهان موی صورت ضخیم و پرتری در ناحیه صورت هستند.

شایان ذکر است که بگوییم مدت زمان این پروسه بسته به تعداد فولیکول هایی است که استخراج شده است، به طوری که هر چه میزان آن زیاد باشد و مدت آن زیاد است اما در کل باید ذکر نماییم که کاشت ریش در یک جلسه صورت می گیرد و هیچ گونه عوارض جانبی و درد و ناراحتی را برای فرد به همراه ندارد.

مراقبت های بعد از کاشت ریش و سبیل

تمیز نگه داشتن محل کاشت (اگر این مورد به خوبی رعایت نشود، ممکن است باعث عفونت شود).

عدم رفتن به استخر و سونای گرم

اجتناب از نوشیدن مشروبات الکلی و استعمال دخانیات و قلیون

خودداری از رقیق کننده خون

و…

چکیده مطلب

برای دستیابی به نتایج خوب و موفقیت آمیز کاشت ریش و سبیل تاکید می کنیم که متقاضی زمانی را برای بهبودی و مشاوره ها با دکتر یا جراح خود اختصاص دهد به همین دلیل بهتر است تا یک هفته از انجام برخی فعالیت ها و حتی سرکار رفتن نیز اجتناب نماید.

امروزه طبق شاخص های زیبایی، کاشت ریش و سبیل بسیار پرطرفدار می باشد. جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های 3 -44961622 تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

دکتر سمیه زمانی نیا

دکتر سمیه زمانی نیا در سال 82 در دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه پوست و مو به خصوص پیوند موی طبیعی آغاز کرد. دکتر سمیه زمانی نیا دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش fut جراحی و غیر جراحی FUE از انجمن جامعه جراحان ایران است. او همچنین عضو انجمن علمی لیزر پزشکی ایران نیز می باشد.

پاسخ

Call Now Button