کاشت ابرو بدون درد

کاشت ابرو بدون درد

مزایای کاشت ابرو کدام است؟

آیا کاشت ابرو نتایج ماندگاری دارد؟

آیا کاشت ابرو دارای عوارض جانبی است؟

چه مراقبت هایی بعد از کاشت ابرو باید رعایت شود؟

 در این مقاله سعی نموده ایم که به پاسخ پرسش های مطرح شده ای شما کاربران عزیز

پیرامون کاشت ابرو بدون درد و بهترین روش برای پیوند ابرو بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. ما را با ادامه مطلب همراهی کنید…

کاشت ابرو بدون درد

چرا کاشت ابرو انجام دهیم؟

ابرو یکی از عناصر مهم در زیبایی چهره افراد است که راههای زیادی برای پرپشت کردن آن وجود دارد. در اغلب مواقع خانم ها از شایع ترین روش که تتو و یا آرایش کردن است جهت حجیم نمودن آن استفاده می کنند، اما باید بگوییم که این روش مصنوعی است و علاوه بر این که جذابیتی ندارد بلکه سن راافزایش می دهد.

به توصیه بهترین دکتر کاشت ابرو درغرب  تهران موثرترین روش برای پرپشت کردن و حجیم نمودن ابرو، کاشت ابرو می باشد. کاشت ابرو روشی است که نیاز به مهارت و تکنیک خاصی می خواهد که می توان با روش  FUEو SUT برای تمام صورت ها انجام داد. این پروسه غیر تهاجمی هیچ گونه خطری برای فرد به همراه ندارد و چنانچه به دکتر پوست حاذقی مراجعه شود بهترین کارایی را برای متقاضی به همراه خواهد آورد.

پیوند ابرو را همه افراد می توانند انجام دهند، چه کسانی که ابروهای آنان شکسته شده است و چه افرادی که ابروهای آنان تتو و یا نازک می باشد.

دوره رشد ابرو بعد از کاشت چگونه می باشد؟

بعد از پیوند ابرو، مو ۲ تا ۳ هفته ریزش می کند، اما جای نگرانی ندارد چرا که بعد از ۴ ماه مو رشد مجدد می کند و با رویش دوباره بسیار زیبا به نظر می رسد گویا که ابروی خود فرد است و هر چه زمان بیشتر بگذرد ابرو پرپشت تر می شود و به ماه ۹ که برسد، ابرو کامل رشد کرده و نتایج بهتر قابل رویت است.

کاشت ابرو بسیار مناسب افرادی است که ابروهای کم پشت، به دلایل ژنتیکی و وراثتی فاقد ابرو هستند و یا ابروی سوخته و شکسته دارند، افرادی که با مواد اسیدی و شیمیایی فعالیت می کنند، افرادی که جراحات و زخم کوچک در ناحیه ابرو دارند به طوری که رشد ابرو در آن قسمت متوقف شده است، بسیار کاندیدای مناسب کاشت ابرو هستند.

آیا کاشت ابرو دارای عوارض جانبی است؟

می توان به صراحت بگوییم اگر کاشت ابرو را در کلینیک ها و مراکز معتبر انجام شود هیچ گونه عوارضی رابرای افراد به همراه نمی آورد بلکه برعکس بهترین نتایج را به ارمغان می آورد اما متاسفانه اخیرا نه برخی افراد غیر حرفه ای و آماتور اقدام به کاشت ابرو کرده اند که نه در محل ابرو جوش و اسکاردر ناحیه ابرو و تورم و درد از ناحیه سر ایجاد می کند. در نتیجه این عوارض نه تنها از لحاظ مالی بلکه از لحاظ زمانی برای افراد مشکلاتی را ایجاد می کند.

برخی نکات بعد از کاشت ابرو

موی ابرو باید به طور مرتب اصلاح شود، با این پروسه روند رشد طبیعی خود را خواهد گرفت.

کاشت ابرو بسیار ایمن است و تورم و خارش در آن بسیار به ندرت در آن دیده می شود.

افراد بلافاصله بعد از کاشت ابرو می توانند از مطب مرخص شوند و به فعالیت های روزمره خود بپردازند.

بهتر است افراد  در طول مدت نقاهت از  یک کلاه بزرگ و عینک آفتابی استفاده کنند.

نکته آخر این که: در خصوص کاشت ابرو توصیه می شود که حتما از یک دکتر پوست باتجربه و حاذق در این زمینه مشورت بگیرند.

جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست با شماره های ۳ -۴۴۹۶۱۶۲۲ تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

پاسخ

5 × چهار =

Call Now Button