هزینه کاشت ابرو طبیعی

هزینه کاشت ابرو طبیعی

هزینه کاشت ابرو طبیعی چقدر است ؟ کاشت ابرو عوارض دارد ؟ کاشت ابرو در مردان هم امکان دارد ؟ تجربیات کاشت ابرو چگونه است ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این موضوعات بپردازیم .

کاشت ابرو طبیعی برای چه افرادی مناسب است ؟

افرادی که دارای ابروهای کم پشت یا فاقد ابرو هستند معولا برای پیوند ابرو اقدام می کنند . دو دسته برای این جراحی معمولا اقدام می کنند :

  • افرادی که از ابتدا دارای ابروهای کم پشت هستند .
  • افرادی که به دلایلی از جمله زایمان ، درمان سرطان دچار ریزش ناگهانی ابرو می شوند .
عکسهای-کاشت-ابرو-طبیعی

عکسهای-کاشت-ابرو-طبیعی

بهترین روش کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو به روش های متفاوتی انجام می شود ولی در اینجا به جدیدترین و مناسبترین روش هایی که عوارض کمتری دارد می پردازیم :

  1. کاشت ابرو به روش FUE

در این روش موها از سر یا سایر قسمتهای بدن برداشته می شود و به نواحی مورد نظر ابرو پیوند داده می شود . این جراحی نیازی به بیهوشی انجام می شود . این روش نسبت به روش قدیمی FUT دارای مزایایی است از جمله :

  • می توان از موهای ساقر قسمتهای بدن به غیر از موی سر برای پیوند استفاده کرد.
  • درد و خونریزی کمتری دارد .
  • دوره نقاهت کوتاهتری دارد .
  • جای برش و اسکار بر روی پوست بر جای می گذارد .
  • بیهوشی نداشته و با بی حسی می توان کاشت را انجام داد.

به همین دلیل این روش طرفداران زیادی دارد .

جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست در غرب تهران با شماره های ۳ -۴۴۹۶۱۶۲۲ تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید.  

  1. کاشت ابرو به روش SUT

این روش نیز یکی از جدیدترین روشهای کاشت ابرو می باشد که دارای کمترین عوارض می باشد . در این روش نیز جای اسکار و برش بر روی محل برداشت و کاشت باقی نمی ماند .

عوارض کاشت ابرو

یکی از نگرانی های افراد اینست که بعد از کاشت ابرو دچار عوارض می شوند یا نه؟ تکنیک در جراحی بسیار مهم است . زیرا استفاده از روش های مانند FUT به دلیل برش هایی که برای برداشت مو زده می شود عوارضی از جمله خونریزی ، اسکار بعد از بخیه ، کبودی ، تورم و خارش داشته باشد . البته این عوارض موقتی است و معمولا بعد از گذشت معمولا ۳ روز برطرف می شود.در صورتی که این عوارض برطرف نشد حتما به پزشک خودتان اطلاع دهید .  اما در تکنیک های جدید این عوارض وجود ندارد .

فیلم کاشت ابرو 

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

استاندارد مشخصی برای هزینه کاشت ابرو وجود ندارد . زیرا میزان پیوند تارهای مو در همه افراد یکسان نیست . همچنین نوع تکنیکی که در این جراحی استفاده می شود در هزینه نهایی آن موثر می باشد . برخی از افراد تمایل به پیوند ابروی پرپشت دارند و برخی طبیعی . بنابراین هزینه آن برای هر فردی متفاوت می باشد .

شستشو بعد از کاشت ابرو

تا دو هفته به هیچ وجه به ابرویتان دست نزنید .۲۴ ساعت بعد از عمل سر را عقب برده و بشورید به طوری که آب بر روی ابرو نریزد .برای کسب اطلاعات بیشتر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

 

پاسخ

5 × دو =

Call Now Button