بهترین دکتر کاشت مو در تهران

بهترین دکتر کاشت مو در تهران

امروزه در کشور ما بیش از ۲۲ مرکز تخصصی پوست و مو وجود دارد . الان بیش از ۱۰۰۰ نفر متخصص و دکتر پوست در کشور داریم . در گذشته برای برخی بیماری های پوستی درمان های کمی وجود داشت آن هم در یک یا دو مرکز در کل کشور که از داروهای ترکیبی استفاده می شد . امروزه با گسترش مراکز پوستی و افزایش تعداد متخصصین در این رشته ، بسیاری از بیماری ها درمان پذیر هستند . حال سوال اینجاست بهترین دکتر پوست چه کسی است ؟ با ما در ادامه همراه باشید .

قیمت کاشت مو دکتر زمانی نیا

یکی از شایع ترین دلیل مراجعه بیماران به دکتر پوست درمان بیماری های پوستی است .بیماری های پوستی فرد را از جامعه جدا می کند . جالب است بدانید برخی از بیماری های پوست و مو درمان نمی شود بلکه کنترل می شود . البته بسیاری از بیماری های پوست و مو با درمان های نوین قابل درمان هستند . امروزه کشور ما جزو کشورهای برتر دنیا در درمان بیماری های پوستی می باشد . یکی از این موارد سلول های بنیادی است که به جرات می توان گفت ایران در رده سه کشور دنیا قرار گرفته است . از این طریق می توان لک های پوستی را از بین برد . همین باعث شده است که افرادی از اروپا  برای درمان بیماری های پوستی به کشور ما می آیند تا اقدامات درمانی انجام دهند . یکی از دلایل مراجعه آنها اینست که داروهای پوستی در اروپا تحت پوشش بیمه نیستند در صورتی که در کشور ما تحت پوشش بیمه می باشد .

بهترین دکتر کاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو

متخصص لیزر پوست در تهران

یکی از شایع ترین کاربرد های پوست و مو زیبایی است . امروزه لیزر یکی از پرکاربردترین روش های درمانی و زیبایی می باشد که عوارض خاصی برای فرد ندارد . لیزر هایی از قبیل لیزر فرکشنال ، لیزر co2 و… برای مواردی از قبیل از بین بردن جای جوش و اسکار ، جوانسازی پوست ، رفع مشکلات پوستی استفاده می شود . حال برای انجام این روش ها باید به چه کسی مراجعه کنیم ؟ در پاسخ باید گفت بسیاری از متخصصین پوست و مو دوره های استفاده از دستگاههای لیزر را آموزش می بینند . این موضوع بسیار مهم می باشد زیرا در صورتی که کیفیت دستگاه لیزر خوب باشد اما نحوه استفاده از آن درست نباشد ، نه تنها تاثیر خاصی ندارد بلکه ممکن است فرد را دچار عوارض کند . به همین جهت برای استفاده از خدمات درمانی یا زیبایی که از لیزر استفاده می شود ، به کلینیک پوست و مو یا مطب دکتر پوست مراجعه کنید . برای اطلاع از نشانی متخصص لیزر پوست در تهران روی ادامه مطلب کلیک کنید .

جهت مشاوره و مراجعه با دکتر سمیه زمانی نیا دکتر پوست در غرب تهران با شماره های ۳ -۴۴۹۶۱۶۲۲ تماس حاصل فرموده و یا با اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید.

بهترین فوق تخصص مو در تهران

مو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فرد دارد . نوع سبک زندگی ، برنامه غذایی ، ژنتیک نقش مهمی در ریزش مو دارد . این مشکل بیشتر در مردان مشاهده